ریبری از بهترین روزهای خود با بایرن گفت

ستاره فرانسوی بایرن مونیخ بسیار خوشحال است که حضوری طولانی مدت در این تیم آلمانی داشته است ......

ستاره فرانسوی بایرن مونیخ بسیار خوشحال است که حضوری طولانی مدت در این تیم آلمانی داشته است. او از بهترین روزهای خود در جمع باواریای ها سخن به میان آورد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از کیکر، فرانک ریبری، ۱۰ سال است که در بایرن مونیخ بازی می کند و به استثنای یکی دو فصل اخیر همواره از بهترین های این تیم آلمانی بود. او به مناسبت دهمین سال حضور خود در بایرن درباره مسائل زیادی سخن گفت.

این بازیکن فرانسوی ابتدا درباره بهترین لحظات خود با بایرن مونیخ گفت: قهرمانی در سه گانه فوتبال آلمان و اروپا در سال ۲۰۱۳ بهترین دوران حضور من در بایرن بود. بایرن مونیخ دو بار در فینال لیگ قهرمانان اروپا تن به شکست داده بود و همه هواداران ناراحت بودند اما خوشبختانه در سال ۲۰۱۳ توانستیم جام قهرمانی را به هواداران هدیه دهیم و همه از این موفقیت غرق در شادی بودند.

او ادامه داد: بایرن بعد از آمدن من متحول شده و روز به روز در حال بهتر شدن بود و این باعث شد تا اعتماد به نفس من هم زیاد شود.

ریبری درباره شرایط کنونی خود گفت: الان نسبت به قبل در بایرن مونیخ احساس راحتی می کنم. در سال های نخست حضورم زبان آلمانی را نمی دانستم و به سختی می توانستم با کسانی که اطرافم هستند رابطه برقرار کنم اما الان خوشبختانه همه چیز خوب شده است.

او درباره این سوال که آیا در این ۱۰ سال به دنبال جدایی بوده است، گفت: همواره پیشنهادهایی داشته ام اما بایرن مونیخ تیم بزرگی است و نمی توانستم آن را ترک کنم. رابطه من با باشگاه بایرن یک رابطه خاص است. این باشگاه سهم به سزایی در چهره شدن من داشت. به دستاوردهای خود با این باشگاه افتخار می کنم. بایرن برای من حکم یک خانواده را دارد و رابطه بسیار خوبی با هواداران دارم.

ریبری تنها ۱۲ بازی با رکورد تعداد بازی های اولی هوینس، رئیس کنونی باشگاه بایرن فاصله دارد. او با خنده، گفت: باید به سرمربی تیم بگویم که ۱۲ بازی دیگر به من بازی دهد تا به رکورد آقای رئیس برسم. بسیار خوشحالم که طولانی مدت در بایرن ماندم. می خواهم که تعداد بازی های خود با پیراهن بایرن را بیشتر کنم و جام های بیشتری به دست آورم.

ستاره فرانسوی بایرن مونیخ در پایان سخنان خود درباره لقب اسطوره که هواداران بایرن مونیخ  به او داده اند، اظهار کرد: این واقعا خوشحال کننده است چرا که من به عنوان یک بازیکن خارجی چنین لقبی را به دست آورده ام. الان احساس می کنم که آلمانی هستم. در بایرن به آنچه که می خواستم رسیدم.

 

تگ ها


اخبار روز فرانک ریبری بایرن مونیخ فوتبال