ریبری دلیل انتخاب فیورنتینا را فاش کرد

فرانک ریبری پس از تساوی بدون گل فیورنتینا برابر یوونتوس به مصاحبه با خبرنگاران پرداخت و از دلایل خود برای انتخاب بنفش‌های فلورانس برای ادامه دوران فوتبالی‌اش سخت گفت....

به گزارش مدال؛ فیورنتینا پس از دو شکست پیاپی برابر تیم‌های ناپولی و جنوا، سرانجام به اولین امتیاز خود در فصل جدید دست یافت و موفق شد عصر شنبه در دیداری خانگی تیم بزرگ یوونتوس را متوقف کند.

«فرانک ریبری» ستاره فرانسوی بنفش‌های فلورانس پس از پایان این مسابقه گفت: «بسیار خوشحالم. سه ماه بود که یک بازی کامل نکرده بودم. من به دنبال رسیدن به فرم مطلوبم هستم و امروز یک قدم رو به جلو بود. ما همه کار کردیم به گل برسیم اما نشد. یوونتوس تیم بسیار قدرتمندی است. ما تیم خوبی داریم و امیدوارم هفته آینده به پیروزی برسیم.»

در پایان بازی هواداران فیورنتینا به شدت او را تشویق کرند، او در صحنه‌ای به خوبی به عقب بازگشت و با یک تکل مهم مانع از حرکت «کریستیانو رونالدو» شد. فرانک در این خصوص گفت: «من برای همین به فیورنتینا آمدم، آمدم تا با هم به موفقیت برسیم و این هواداران شگفت‌انگیز را خوشحال کنیم. برای چنین جمعیتی بود که من پا به فلورانس گذاشتم و از انتخابم بسیار راضی هستم.»

بیشتر بخوانید:

فیورنتینا ۰ - ۰ یوونتوس؛ تساوی پرتلفات در آرتمیو فرانکی

چرا فرانک ریبری فیورنتینا را انتخاب کرد؟

تگ ها


فرانک ریبری ریبری فیورنتینا فیورنتینا بنفش‌های فلورانس سری آ فوتبال جهان فیورنتینا فیورنتینا-یوونتوس سری آ فوتبال