ریبری: هنوز زمان بازنشستگی من نرسیده

فرانک ریبری به احتمال زیاد و اگر با بحران مصدومیت روبرو نشود یک فصل دیگر برای فیورنتینا بازی خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فرانک ریبری که تابستان گذشته به حضور ۱۲ ساله‌اش در بایرن مونیخ پایان داد و به فیورنتینا پیوست، در فصل اول حضورش در این تیم ایتالیایی به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا چند ماهی به دور از میادین بود. رویای او اما این است که با بنفش‌پوشان فلورانس جام قهرمانی را برای هواداران این تیم به ارمغان بیاورد.

بال ۳۷ ساله ویولا در گفت‌وگو با نشریه گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا گفت:« من تمرین می‌کنم و از حضور در فیورنتینا به مانند همان شروع کارم در این تیم لذت می‌برم. برای من فوتبال در کنار اینکه یک حرفه است، عشق و سرگرمی هم هست. خوب خواهد شد اگر بتوانیم برای هواداران فیورنتینا جامی را به ارمغان بیاوریم. می‌خواهم از تمای آنها بابت محبتی که در این مدت به من نشان داده‌اند، قدردانی کنم. امیدوارم هواداران‌مان هر چه سریعتر بتوانند به ورزشگاه بازگردند. »

ریبری که یک فصل دیگر با فیورنتینا قرارداد دارد، درباره احتمال بازنشستگی‌اش نیز گفت:« تا زمانی که میل به بازی و انگیزه درست داشته باشم و البته بدنم اجازه دهد، مایلم به بازی کردن ادامه دهم. زمانی هم که وقتش فرا برسد، درباره آینده‌ام فکر خواهم کرد.»

ریبری همچنین با اشاره به رتبه ۱۲ فیورنتنیا در جدول سری آ گفت:« معتقدم می‌توانستیم این فصل کمی بهتر کار کنیم. در حال حاضر ما در سطح تیم‌های بزرگ نیستیم، اما با جذب دو یا سه بازیکن فوق‌العاده و رشد جوان‌مان می‌توانیم به زودی به سطح تیم‌های بزرگ برسیم.»

تگ ها


بایرن مونیخ فرانک ریبری فیورنتینا