ریجکمب: شکست برابر استقلال را فراموش نکرده ایم

سرمربی الاهلی می گوید هر تیمی که در دیدار فردا شب برنده شود، می تواند از گروه سوم به دور بعدی رقابت ها صعود کند....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال و الاهلی بامداد چهارشنبه در دیداری حساس به مصاف هم می روند. هر دو تیم در جدول رده بندی ۷ امتیازی هستند و برنده این بازی می تواند گام بزرگی برای صعود به مرحله بعد بردارد. لارنسیو ریجکمب سرمربی الاهلی در نشست خبری قبل از بازی گفت که میتریتا ستاره رومانیایی این تیم به صورت ۱۰۰ درصد آماده نیست.


ریجکمب در این کنفرانس خبری گفت: مسابقه فردا برای ما مهم است و من از عملکرد بازیکنان خوشحالم و بابت همه آن چیزی که تاکنون در این مرحله دشوار به دست آورده ایم به آنها افتخار می کنم. هر تیمی که در یک مسابقه برنده شود، شانس بیشتری برای صعود به مرحله بعد دارد. این یک مبارزه سختی خواهد بود.


او در مورد غایبین تیم و ترکیب مدنظرش گفت: میتریتا ۱۰۰٪ آماده نیست و ما نمی دانیم او در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت یا نه ولی من اطمینان دارم که بازیکنانم در سطح بالایی مقابل استقلال حاضر می شوند. با بهترین بازیکنانی که در دسترس داریم، وارد بازی می شویم 


وی ادامه داد: استقلال تیم قدرتمندی است و هر دو تیم خسته هستند. ما زمان ریکاوری نداریم اما سعی می کنیم در بالاترین آمادگی قرار بگیریم. مسابقه اول دشوار بود، ما به خوبی به یاد می آوریم که در بازی قبلی مقابل استقلال چه اتفاقی افتاد.


سرمربی الاهلی در پایان گفت: باید بدانیم که پس از ۴ مسابقه همه تیم ها خسته می شوند بنابراین هرکسی که کمترین اشتباه را انجام دهد نتیجه خوبی خواهد گرفت. باید در این مسابقه مراقب باشیم.

تگ ها


الاهلی عربستان سعودی