ریخت و پاش رئال مادرید برای جذب جانشین کریس رونالدو!

رئال مادرید آماده است برای خرید ارلینگ هالند از دورتموند، مبلغی بیشتر از بند آزادسازی او پرداخت کند....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد فوق العاده ارلینگ هالند در یک سال اخیر در رده باشگاهی و ملی باعث شده باشگاه های بزرگی امیدوار به جذب او در تابستان بعدی باشند، اما انگار رئال مادرید در این مورد از بالاترین شانس برخوردار است. نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد باشگاه رئال مادرید و زین الدین زیدان نام مهاجم نروژی را به عنوان گزینه اصلی خود برای هدف حمله بالاتر از کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن قرار داده و جذب او در تابستان سال ۲۰۲۱ را محتمل تر می دانند.

مینو رایولا، مدیر برنامه ایتالیایی در هنگام بسته شدن قرارداد انتقال ارلینگ هالند به دورتموند، برای برخی باشگاه ها از جمله رئال مادرید یک بند خرید ۷۵ میلیون یورویی برای تابستان سال بعد قرار داده است. اما رئال مادرید قصد ندارد برای خرید این مهاجم گلزن جنجال به پا کند و هدف اصلی آنها مذاکره و جلب رضایت باشگاه آلمانی است. این دو باشگاه از رابطه خوبی برخوردار هستند و به تازگی راینر، هافبک جوان رئال مادرید به صورت قرضی راهی دورتموند شده است.

پس اگر رئال بخواهد انتقال ارلینگ هالند در تابستان سال بعد را نهایی سازد، به جای پرداخت بند آزادسازی ۷۵ میلیون یورویی، به دنبال مذاکره مستقیم با مدیران دورتموند است. بدین ترتیب به نظر می رسد باشگاه اسپانیایی در نهایت مجبور به پرداخت رقمی بالاتر از ۷۵ میلیون خواهد شد که البته انگار این شرایط مورد قبول فلورنتینو پرزقرار گرفته است. بسیاری معتقدند ارلینگ هالند بهترین گزینه برای جانشینی کریستیانو رونالدو خواهد بود و او می تواند خلا یک ستاره گلزن را در برنابئو پر کند.

تگ ها


زیدان کریستیانو رونالدو ارلینگ هالند بروسیا دورتموند یوونتوس رئال مادرید