ریوالدو: بارسا کار راحتی مقابل رئال ندارد

مهاجم سابق بارسلونا پیش از ال‌کلاسیکو گفت: در این بازی چیزی برای ابداع وجود ندارد همه باید تلاش کنند....

مهاجم سابق بارسلونا پیش از ال‌کلاسیکو گفت: در این بازی چیزی برای ابداع وجود ندارد همه باید تلاش کنند.

ریوالدو معتقد است که رئال شروع بد در ابتدای فصل را فراموش کرده و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده است.
به گزارش خبرنگار مدال، ریوالدو درباره ال‌کلاسیکو گفت:
"حذف مقابل رئال برای اعتماد به نفس مربی و تیم خیلی مهم است و به آن ضربه می زند. برای این بازی چیزی برای ابداع وجود ندارد. همه باید تلاش کنند. این بازی از آن بازی‌هایی نیست که بخواهند از سیستم چرخشی استفاده کنند. خستگی نیست ممکن است یک مشکل باشد اما این در باشگاه بزرگی نظیر رئال طبیعی است. رئال ترکیب خوبی دارد و با انرژی زیادی بازی می‌کنند و باعث می‌شوند که حریفان خیلی بدوند."
شرایط رئال را چطور می‌بینید؟
"رئال با سولاری با تلاش و اعتماد به نفس احیا شده است. آنها اختلافشان با بارسا را به هشت امتیاز رسیدند. آسان نیست که پس از این همه انتقاد مقابلشان قرار گیری. آنها سعی کردند که انرژی خود را حفظ کنند و با وجود مشکلاتی که وجود داشت انرژی خود را حفظ کردند."
شرایط بارسا در این دیدار مقابل کهکشانی‌ها؟
"رئال مادرید شروع بد فصل را فراموش کرده و اعتماد به  نفس بیشتری پیدا کرده است. شاید مثل بازی‌های معمول میان رئال و بارسا بازی سختی برای کاتالان‌ها باشد."
درباره بنزما ؟
"اخیرا خیلی بهتر شده و گل‌های بیشتری زده است. بارسا باید خیلی مراقبش باشد. با انگیزه زیادی به نیوکمپ می‌آید. رئال واکنش خوبی داشته است. وینیسیوس هم اعتماد به نفس پیدا کرده و هواداران را راضی کرده است."
كوتينيو و وينيسيوس چطور؟
"مهاجمان بیش از بقیه باید بدرخشند کوتینیو در بارسا و وینیسیوس در رئال نشان داده اند که توانایی هجومی فوق العاده ای دارند. کاسمیرو و آرتور باید در میانه زمین کارشان را انجام بدهند. سولاری این هفته پست وینیسیوس را عوض کرد تا بیل به چپ برود. شاید این تصمیم هر بازیکن دیگری را عصبانی می‌کرد اما برای وینیسویس مهم نیست کجا بازی کند. او ترجیح می‌دهد در چپ باشد تا روی پای تخصصی توپ را حرکت بدهد و دریبل بزند اما گاهی اوقات مربی تصمیم‌های متفاوتی بر اساس نیازهایش می‌گیرد."