ریوالدو: رئالی‌ها درنگ کنند مسی گل می‌زند

ریوالدو ستاره سابق بارسلونا معتقد است که رئالی‌ها باید تمام تلاش خود را برای متوقف کردن مسی بکنند...

به گزارش مدال، ریوالدو مهاجم برزیلی سابق بارسلونا که 5 سال خاطره انگیز را در این تیم سپری کرد دوست دارد که یک بار دیگر نيمار را در بارسلونا ببیند و عقیده دارد که این بازیکن تنها کسی است که می تواند جای خالی مسی را در بارسلونا پر کند. ریوالدو در مصاحبه خود عنوان کرده است که:

"مسی تا ابد در بارسلونا حضور نخواهد داشت و روزی فرا می رسد که آخرین بازی اش را برای بارسلونا انجام می دهد و از فوتبال خداحافظی می کند. مسی بازیکنی است که تفاوت ها را رقم می زند و گلزنی می کند، اما بارسلونا یک روز به بازیکنی دیگر نیاز پیدا می کند که بتواند این کارها را انجام دهد. تنها یک بازیکن می تواند جای خالی مسی را در بارسلونا پر کند و آن بازیکن نيمار است. او با رفتن از بارسلونا مرتکب اشتباه شد. اما اگر روزی به بارسلونا برگردد می تواند کاری که مسی انجام می دهد را انجام دهد."

وی در مورد ال کلاسیکو افزود:

"متوقف کردن مسی دشوار است. اما به نظرم بازیکنان رئال مادرید تمام تلاش خود را برای متوقف کردن او انجام خواهند داد، زیرا اگر این کار را انجام ندهند مسی گلزنی خواهد کرد. ال کلاسیکو بازی متفاوتی است، اما مسی در اینگونه بازی ها همواره آرام است و به دنبال گل زدن است. به نظرم بازی جذابی را شاهد خواهیم بود، چرا که هر دو باشگاه در شرایط خوبی به سر می برند. همانطور که همیشه گفتم برایم تفاوتی ندارد که کدام تيم پیروز می شود."

اخبار مرتبط:

والورده: ال‌کلاسیکو در نیوکمپ دشوارتر از برنابئوست

تگ ها


ریوالدو اسطوره بارسا ال کلاسیکو فوتبال جهان لیونل مسی رئال مادرید بارسلونا بارسلونا-رئال مادرید لالیگا فوتبال