ریوالدو: قضیه آرتور افتضاح مدیریتی بارسلونا بود

اسطوره بارسلونا معتقد است در قضیه شورش آارتور ملو مدیران باشگاه بیشتر از کیکه ستین مقصر هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرتور ملو که پس از معاوضه با میرالم پیانیچ و رسمی شدن انتقالش به یوونتوس از ایده های کیکه ستین سرمربی بارسا نیز خارج شد، ۳ روز پیش اعلام کرد که به بارسا باز نخواهد گشت و خواهان فسخ قراردادش با باشگلاه کاتالان شده است. درخواستی که با واکنش منفی بارسلونا روبرو شده و این بازیکن را تهدید به تنبیه انضباطی کرده اند.

باشگاه بارسلونا با درخواست او برای فسخ قرارداد به شکل قاطع مخالفت کرده و از او خواسته به قراردادش احترام گذاشته و تا پایان لیگ قهرمانان برای جدایی صبر کند. باشگاه کاتالان همچنین اعلام کرده است که به طور قطع جریمه انضباطی سنگینی را برای این بازیکن برزیلی در نظر خواهد گرفت و در کمیته انضباطی باشگاه پرونده ای در همین زمینه برای او تشکیل داده است.

ریوالدو در این رابطه به بت فیر گفت:« قضیه آرتور ملو به بدترین شکل ممکن مدریت شد. همه چیز نشان از یک مشکل داخلی دارد و این مدیریت بارسا بود که به کیکه ستین(سرمربی) گفت دیگر روی آرتور حساب نکن. اینکه پس از رسمی شدن انتقال آرتور به یوونتوس، او گزینه نهایی ستین برای خط میانی باشد چرا که تصور می کردند او تمام توانش را در زمین نخواهد گذاشت. مطمئنم که ستین دوست داشت از آرتور بیشتر استفاده کند چون او را هافبکی با ارزش و مفید برای تیمش می دانست. در این قضیه ابتدا مدیران و سپس ستین مقصر هستند.»

ریوالدو ادامه داد:« مذاکره برای انتقال یک بازیکن حق هر باشگاهی است و در این زمینه ایرادی به مدیریت وارد نیست ولی به یوونتوس نگاه کنید که چگونه این قضیه را مدیریت کرد. میرالم پیانیچ پس از رسمی شدن انتقالش به بارسلونا همچنان در ایده های مائوریتزیو ساری(سرمربی یووه) باقی ماند و بهترین بازی ها را ارائه داد. برعکس این اتفاق در مورد آرتور رخ داد و این یک افتضاح مدیریتی از سوی بارسلونا بود.»

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد 

تگ ها


آرتور ملو ریوالدو فوتبال جهان أرتور بارسلونا فوتبال