ریوالدو و انتقاد از صحبت های سرمربی بارسلونا

ریوالدو، اسطوره باشگاه بارسلونا نسبت به صحبت های کیکه ستین، درباره قانون ۵ تعویض در هر مسابقه انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به دلیل آماده نبودن بازیکنان و دوری ۳ ماهه آن ها از فوتبال و همچنین کشیده شدن مسابقات به فصل تابستان، تصمیم گرفته شد که تیم ها بتوانند در هر بازی به جای سه تعویض، پنج جابجایی داشته باشند.

اخیرا اما سرمربی بارسلونا یعنی کیکه ستین اذعان کرده بود که قانون پنج تعویض نه تنها کمکی به تیمش نخواهد کرد بلکه به ضرر آنها خواهد بود؛ موضوعی که حالا با انتقاد ریوالدو روبرو شده است. او در این باره گفت: " اینطور نمی بینم که برخی تیم‌ها از این قانون سود ببرند و بعضی دیگر ضرر کند. قانون برای همه تغییر می‌کند."

ریوالدو در ادامه گفت: " در واقع، این برای همه می تواند مثبت باشد زیرا ممکن است بسیاری از بازیکنان هنوز در بهترین وضعیت خود قرار نداشته باشند. به همین خاطر مربیان می توانند تغییرات بیشتری در ترکیب تیم شان ایجاد کنند و وضعیت تیم خود را به خوبی مدیریت کنند تا هیچ مشکلی به وجود نیاید.

با اعتراض‌های کیکه ستین در رابطه با قانون پنج تعویض مخالف هستم زیرا بارسلونا ۹۰ دقیقه به میدان می‌رود و باید از ابتدا برای پیروزی تلاش کند. آنها نباید منتظر دقایق پایانی بازی باشند تا حریف خسته شود. در باشگاه‌هایی مثل بارسلونا و رئال مادرید بازیکنان باید بهترین عملکرد خود را ارائه دهند."

بیشتر بخوانید:
فیفا تایید کرد؛ ثبت بازیکنان جدید پیش از تمام شدن فصل
کاریوس: نصف باشگاه‌های لیگ برتر دنیا من بودند
آغاز مذاکرات نیوکاسل برای جذب ستاره بارسا 

تگ ها


ریوالدو کیکه ستین فوتبال جهان بارسلونا بارسلونا فوتبال