ریوالدو: کومان با جوان‌ها خوب کار می‌کند، زیدان برعکس!

ریوالدو، اسطوره فوتبال و بازیکن سابق بارسا، شیوه کار رونالد کومان، سرمربی بارسلونا، با جوانان این تیم را تحسین کرد و از زیدان انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ریوالدو، ستاره سابق بارسلونا، ضمن تحسین رونالد کومان، مربی بارسا، در کار با بازیکنان جوان این تیم، از زیدان انتقاد کرد که نتوانسته در رئال مادرید چنین کاری انجام دهد.

ریوالدو توضیح داد که کومان توانسته استعدادهای جوان بارسلونا را با بازیکنان باتجربه این تیم ادغام کند.

ریوالدو در این رابطه گفت: "من همیشه گفته‌ام که نکته کلیدی در هدایت بازیکنان جوان این است که آنها را تحت فشار زیاد قرار ندهید و فکر می کنم کومان در انجام این امر موفق بوده و توانسته بازیکنان جوان تیم را در کنار سرخیو بوسکتس و لیونل مسی و جوردی آلبا قرار دهد.

کومان به خاطر این کار شایسته تبریک و احترام است.

نمی دانم چه کسی پشت این قضیه است اما زیدان در حال حاضر دارد درست عکس کاری را که در ابتدا با استفاده از استعدادهای جوانی مثل فده والورده و رودریگو گوئز یا وینیسیوس انجام داد را دنبال می کند.

این هفته خواندم که ممکن است وینیسیوس جریمه شده باشد چون وقتی زیدان صحبت می کرده سرش توی موبایلش بوده.

این مسائل نباید با کنار گذاشتن بازیکن از بازی حل شود، چرا که در آن صورت شما به تیم خودتان ضریه می زنید و زیدان دارد به خودش ضربه می زند.

این به معنای از دست دادن بازیکنی است که حضورش در بسشیاری از بازی ها حساتی است. این مسائل معمولا با جریمه مالی حل می شوند."

ریوالدو همچنین با تمجید از نمایش تراشتگن برابر رئال سوسیداد در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا، گفت: "به نظر من تراشتگن بهترین دروازه‌بانی است که من تاکنون در بارسلونا دیده ام. او حتی از ویکتور والدس هم بهتر است.

خیلی ها با من موافق نخواهند بود. من اولین گام های والدس در بارسلونا را دیدم و این درست است که آنها استایل مشابهی دارند، اما با این وجود من تراشتگن را بیشتر دوست دارم و به نظر من بهتر است.

به نظر من او در حال حاضر بهترین دروازه‌بان جهان است. او نه تنها درون دروازه بسیار خوب است بلکه در کنترل توپ با پا هم مهارت دارد."

بیشتر بخوانید:

زنگ خطر در بارسلونا؛ مسی سوار اتوبوس نشد

واکنش کومان به فینال احتمالی مقابل رئال مادرید

 

 

تگ ها


ریوالدو زیدان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال