ریو آوه قیمت فروش طارمی را مشخص کرد

بحران ناشی از همه گیرشدن ویروس کرونا بلاتکلیفی را در بازار نقل و انتقالات جهانی ایجاد کرد اما این مانع از این نیست که بنفیکا برای تجهیز تیمش برای فصل آینده اقدامات لازم را نکند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز نشریه معروف پرتغالی –رکورد- عکسی از مهدی طارمی را با تیتری مبنی برعلاقه بنفیکا به جذب این بازیکن منتشر کرد.


همچنین noticiasaominuto درباره این موضوع نوشت: " خط حمله بنفیکا یکی از بخش هایی بود که نیاز به تقویت داشت و به نوشته روزنامه رکورد مهدی طارمی از ریوآوه در این زمان یکی از نام هایی است که بیشترین جذابیت را برای لوئیس فیلیپ ویرا رئیس این باشگاه دارد.


براساس اعلام رکورد بنفیکا هنوز با ریوه آوه مذاکرات مستقیم را شروع نکرده اما اخبار حاکی است که ریوآوه برای فروش این مهاجم ایرانی قیمتی در حدود ده میلیون یور تعیین کرده است.


علاوه بر بنفیکا تیم اسپورتینگ لیسبون نیز به دنبال جذب طارمی است و گفته است در زمستان نیز حتی پیگیری هایی در این زمینه برای استخدام ستاره بین المللی ایران داشته است. ضمن اینکه گفته می شود پائولو سوسا سرمربی پورتو نیز از مسئولان این باشگاه خواسته در رقابت برای جذب مهدی طارمی با دو غول دیگر فوتبال پرتغال شرکت کند.

بیشتر بخوانید:

توصیه روزنامه پرتغالی به پورتو برای جذب طارمی

سرمربی ریوآوه: طارمی فصل آینده به یک باشگاه بزرگ می رود

 

 

تگ ها


ریوآوه فوتبال ایران مهدی طارمی فوتبال