ریچارلیسون: آلکانتارا به من بی محلی کرد!

ریچارلیسون، مهاجم برزیلی اورتون، می گوید که پس از برخوردی که در دربی مرسی ساید با تیاگو آلکانتارا، ستاره لیورپول داشته است، تیاگو عذرخواهی او را نپذیرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، در دربی مرسی ساید در ماه اکتبر، ریچارلیسون پس از برخوردی که با تیاگو دشات و تکل خطرناکی که زد، از زمین بازی اخراج شد. او اما می گوید که تیاگو عذرخواهی او را نپذیرفته و از آن زمان به بعد او را نادیده گرفته است.

لیورپول و اورتون در دربی ماه اکتبر خود در لیگ برتر که در گودیسون پارک برگزار شد، به تساوی ۲-۲ دست یافتند و این بازی صحنه درگیری های زیادی بود.

ریچارلیسون اکنون فاش کرده است که پس از بازی پیشنهاد صلحی که به آلکانتارا داده است از سوی این بازیکن پذیرفته نشده و مدافع قرمزها عذرخواهی او را نپذیرفته است.

مهاجم اورتون که در برزیل با لقب "کبوتر" شناخته می شود، تایید می کند که بین او و تیاگو در آخرین دربی مرسی ساید که در ماه فوریه برگزار شد و لیورپول نتیجه را ۱-۰ واگذار کرد، تنش زیادی وجود داشت.

ریچارلیسون در توضیح این موضوع گفت: "در بازی قبلی من آن تکل را روی پای تیاگو رفتم و اخراج شدم. اوه خدای من. بعد از بازی در اینستاگرام به تیاگو پیام دادم و عذرخواهی کردم و اینجور حرف ها. او فقط پیغام من را دید و پاسخی نداد. به خودم گفتم که حالا که اینطور است و او نمی خواهد جواب بدهد، من هم این پیام را پاک می کنم. رفتم و پیامم را پاک کردم و او هم هیچوقت جوابی به من نداد.

بعد این دربی آخری در خانه آنها بود، او حتی به صورت من نگاه نمی کرد، من هم به او نگاه نمی کردم. بازی ادامه دارد. او به کبوتر (لقب ریچارلیسون در برزیل) بی محلی کرده است!"

تگ ها


تیاگو آلکانتارا فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال