ریگی: پیش‌فصل خوبی را طی کرده‌ایم

مسعود ریگی هافبک جدید استقلال اعلام کرد که بازیکنان تیم تمرینات پیش‌فصل خوبی را پشت سر گذاشته‌اند و امیدوار است که نتیجه آن را در طول فصل ببینند....

به گزارش مدال، درباره اردوی تیم فوتبال استقلال در ترکیه اظهار داشت: همه چیز در کمپ تمرینی خوب پیش می‌رود و تمرینات پرفشار و منظمی را زیر نظر کادر فنی پشت سر می‌گذاریم. یک دیداری تدارکاتی برگزار کرده‌ایم و دو روز دیگر نیز بازی دوستانه دیگری انجام خواهیم داد. تمام بازیکنان با تلاش مضاعف به دنبال موفقیت استقلال هستند و خودشان را برای آغاز مسابقات لیگ آماده می‌کنند.
وی در ادامه افزود: با تمرینات پرفشار و محکمی که انجام می‌دهیم، احساس می‌کنم پیش‌فصل خوبی را طی کرده‌ایم. امیدوارم نتیجه این تمرینات را در طول فصل ببینیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در رابطه با اینکه هواداران از تیم‌شان انتظار قهرمانی دارند، گفت: پیش از این گفته بودم که همه در تلاش هستند که استقلال به موفقیت برسد. خدا را شکر شرایط خوب است و باید با تمام توان راهی مسابقات شویم. ما به هواداران قول می‌دهیم که برای موفقیت استقلال از هیچ تلاشی دریغ نکنیم. ضمن اینکه در طول فصل به حمایت آنها نیاز داریم.

بیشتر بخوانید:
تفاوت استراماچونی با مربیان ایرانی از زبان بازیکن جدید استقلال

 

تگ ها


درباره مسعود ریگی ریگی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال