رییس فدراسیون همگانی با معاون سازماندهی امور جوانان دیدار کرد

نشست مشترک افشین ملایی رییس فدراسیون ورزش های همگانی با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان با هدف فعال سازی ظرفیت سمن ها در حوزه ورزش همگانی برگزار شد....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از  فدراسیون ورزش‌های همگانی، در این نشست که سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و همچنین محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشتند بر ضرورت فعال سازی ظرفیت سمن های جوان به عنوان پیشران های تحرک و پویایی جامعه تاکید شد.

تندگویان با بیان اینکه فدراسیون ورزش های همگانی بهترین بستر برای شبکه سازی سمن های جوان حوزه ورزش است، از وجود ۲۵۰ سمن جوان تخصصی حوزه ورزش خبر داد و افزود: سمن های جوان ورزشی در دوره قرنطینه خانگی خوش درخشیدند و ظرفیت عظیم خود را به خوبی نشان دادند.

سید عبدالحمید احمدی نیز دوره جدید فدراسیون را دوره ای طلایی برای ورزش همگانی قلمداد کرد و اظهار داشت: ملایی و همکارانش باید بتوانند در این دوره ریل گذاری جدیدی با محوریت سمن ها و ظرفیت های مردمی ایجاد کنند و اینکه ورزش همگانی صرفا با مشارکت همگانی است که محقق می شود.

در پایان این نشست نیز افشین ملایی بر ضرورت تعامل و همکاری بسیار نزدیک برای فعال سازی ظرفیت سه هزار سمن جوانان در خدمت ورزش همگانی افزود: با تدابیری که اندیشیده خواهد شد تعداد سمن های جوان از ۲۵۰ سمن ورزشی به ۲۰۰۰ سمن ورزشی افزایش خواهد یافت.

تگ ها


افشین ملایی ورزش همگانی محمدمهدی تندگویان