رییس هیات فوتبال بوشهر استیضاح می‌شود

اعضای مجمع هیئت فوتبال استان بوشهر، نامه‌ای به سرپرست فدراسیون فوتبال درباره برکناری رئیس این هیئت فوتبال نوشتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هیات فوتبال شهرستان جم در هفته های گذشته حواشی زیادی را به خود دیده و روسای آن چندین بار تغییر کردند. همین عزل و نصب های پی در پی و البته عجیب اما برای رییس هیات فوتبال استان بوشهر دردسر درست کرده و حالا اعضای مجمع این هیات خواهان استیضاح او شده اند.


اواخر ماه اردیبهشت بود که امیرحسین محتشم، رئیس هیات فوتبال بوشهر به برکناری محمد اسدی، رئیس هیات فوتبال جم اقدام و سیدعباس موسوی را به سمت سرپرستی این هیئت فوتبال، منصوب کرد. گفته می‌شود دلیل برکناری اسدی، اختلاف او با مدیران اداره ورزش و جوانان استان بوشهر بوده است. نکته جالب توجه، بی‌اطلاعی اسدی از برکناری خود و عدم دعوتش به مراسم معارفه موسوی بود.


این انتصاب در حالی رخ داد که موسوی تا زمان طی مراحل قانونی انتصاب خود، مجوز عزل و نصب جدیدی نداشت و ۴۸ ساعت پس از آغاز فعالیت به خاطر انتصابات جدید، از سرپرستی هیئت فوتبال جم برکنار شد! علی عبداللهی پس از این اتفاق به‌عنوان جایگزین موسوی انتخاب شد، اما پس از گذشت یک هفته، محتشم دوباره موسوی را به‌عنوان سرپرست هیئت فوتبال شهرستان جم منصوب کرد!


با این تغییرات، پرویز عبدی‌پور، دبیر هیئت فوتبال استان بوشهر از سمت خود کناره‌گیری کرد و عدم صداقت و بلندپروازی‌های خیالی را دلیل این استعفا عنوان کرد. این تنها اقدام اعضای هیئت فوتبال بوشهر علیه محتشم نبود. بلکه ۱۲ نفر از آنها به حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال نامه‌ای نوشتند تا محتشم را استیضاح کرده و توضیحاتش را درباره اقدامات اخیر خود بشنوند. آنها در صورتی مجدداً به او رأی می‌دهند که قانع شوند، وگرنه رئیس جدیدی برای هیئت فوتبال بوشهر انتخاب خواهند کرد.


به نظر می‌رسد حواشی ادامه دار هیات فوتبال بوشهر باعث ایجاد تغییراتی در راس این هیات شود. باید منتظر ماند و دید در نهایت این موضوع به کجا خواهد کشید.

بیشتر بخوانید:

استقلال با سه استادیوم وارد بورس می شود

آخرین خبر در مورد پرونده کفاشیان و ترابیان

تگ ها


فدراسیون فوتبال فوتبال ایران فوتبال