رییس هیات‌فوتبال گیلان خبر داد؛ آغاز رایزنی‌ها برای بازگشت کریمی

رایزنی برای راضی کردن علی‌کریمی به ادامه فعالیت در سپیدرود آغاز شده است....

رایزنی برای راضی کردن علی‌کریمی به ادامه فعالیت در سپیدرود آغاز شده است.

رئیس هیئت فوتبال گیلان با اشاره به تمایل جامعه ورزش گیلان به بازگشت کریمی به سپیدرود رشت گفت: علی کریمی هزینه‌های زائد سپیدرود را حذف کرده و سپیدرود خانه ایشان است.

به گزارش مدال، قربانعلی الماس‌خاله با اشاره به عدم برگزاری تمرین سپیدرود اظهار کرد: بازیکنان سپیدرود رشت و هواداران این تیم خواهان بازگشت کریمی به سپیدرود بوده و حاضر به انجام تمرین و حضور در مسابقات بدون حضور سرمربی خود نیستند.

وی با تأکید بر نقش‌آفرینی مثبت علی کریمی در سپیدرود خاطرنشان کرد: با حضور کریمی در سپیدرود، هزینه‌های اضافه باشگاه حذف‌شده و امکانات خوبی از سوی ایشان برای سپیدرود فراهم‌شده است، علی کریمی فردی فوتبالی بوده و در فوتبال ایران جایگاه رفیعی دارد.

رئیس هیئت فوتبال گیلان با اذعان به حمایت تمام‌قد هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان از علی کریمی افزود: هرگز به فرد دیگری در سپیدرود فکر نمی‌کنیم، او هرگز انتظار کمک مالی از سوی هیئت فوتبال و اداره کل ورزش نداشته و خواهان حمایت معنوی و پرداخت بدهی‌های گذشته باشگاه بوده است.

وی با تأکید بر محبوبیت بالای کریمی نزد جامعه ورزش استان افزود: کریمی محبوب هواداران، بازیکنان و مسؤولان ورزشی و غیرورزشی استان گیلان بوده و برای بازگشت وی به سپیدرود از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد، ما نیز در هیئت فوتبال و اداره کل ورزش گیلان خواهان بازگشت سرمربی محبوب سپیدرود به این تیم هستیم.

رئیس هیئت فوتبال گیلان با اشاره به تفکر نتیجه گرایی در فوتبال کشورمان افزود: این تفکر در نزد مردم فوتبال فهم رشت وجود نداشته و هواداران به‌خوبی از خدمات ارزنده کریمی در سپیدرود آگاه هستند، سپیدرود خانه کریمی بوده و در هر لیگی که حضورداشته باشیم، خواهان حضور کریمی در سپیدرود هستیم.