زادمهر: بازیکنان پرسپولیس نباید با داور بحث کنند

محمدرضا زادمهر پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد شکست سرخپوشان برابر تیم فوتبال سپاهان صحبت کرد...

زادمهر: بازیکنان پرسپولیس نباید با داور بحث کنند

به گزارش مدال، محمدرضا زادمهر درباره شکست دو بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سپاهان در هفته پنجم لیگ برتر, اظهار داشت: بعد از اینکه پرسپولیس توانست در دربی نه چندان جالب تهران استقلال را شکست دهد, توقع این بود که بازیکنان روحیه بهتری برای بازی بعدی داشته باشند. در بازی با سپاهان هیچ‌گونه حرکت خطرناکی روی دروازه حریف صورت نگرفت و بازیکنان کمتر به دروازه سپاهان نزدیک شدند.
وی تصریح کرد: فکر می‌کنم بازیکنان پرسپولیس باید آموزش ببینند که با داور اینقدر برخورد و بحث نکنند و انرژی‌شان را هدر ندهند. این تیم باید به آسیا برود و این مسائل مشکل ایجاد خواهد کرد. امروز روز پرسپولیس نبود, اما سپاهان با یک بازی خوب نتیجه لازم را کسب کرد و در ورزشگاه آزادی 3 امتیاز از ما گرفت.
پیشکسوت فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: کادر فنی باید بازی‌ مقابل پرسپولیس را چند بار ببیند و ایراد کار را پیدا کند. پرسپولیس در 5 بازی 2 باخت داشته و باید برای این موضوع یک راهکار پیدا کند, چون ما واقعاً‌ نیمکت خوبی داریم و هنوز هم فرصت وجود دارد. ما هنوز در کورس قهرمانی هستیم اما توقع هواداران بالا است و آنها دوست دارند که پرسپولیس عملکرد خیلی خوبی در بازی‌ها داشته باشد.
زادمهر درباره اینکه آیا اعتراضات بیش از حد و بیهوده برخی بازیکنان از جمله علیرضا بیرانوند به داوری باعث بهم خوردن تمرکز تیم نشده است, یادآور شد: همانطور که گفتم کادر فنی باید اتفاقات این بازی را چند بار مرور کند و مسائل را ببیند و از بازیکنان توضیح بخواهد. چرا باید این بازی 10 اخطار داشته باشد؟ این تعداد کارت زرد خیلی زیاد است و داور مدام سوت می‌زد و چرا باید این قدر خشونت وجود داشته باشد؟ این مسائل حتماً‌ باید بررسی شود.
وی درباره عملکرد جونیور براندائو عنوان کرد: چیز خاصی از این بازیکن تاکنون ندید‌ه‌ام و توقع دارم زمانی که یک بازیکن خارجی به تیم اضافه می‌شود یک سر و گردن از بقیه بالاتر باشد. امیدوارم او در ادامه بتواند به شرایط بهتری در تیم دست پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

رکوردهای برباد رفته پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس سپاهان گابریل کالدرون کادر فنی پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس سپاهان پرسپولیس-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال