زادمهر در گفت و گو با مدال:اتاق فکر تیم ملی کوچک است/در رفتار کی روش تناقض می بینم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بازی برگشت برابر السد را برای سرخپوشان دشوارتراز دیدار رفت می داند ......


پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بازی برگشت برابر السد را برای سرخپوشان دشوارتراز دیدار رفت می داند.
محمدرضا زادمهر در گفت و گو با خبرنگار مدال با اشاره به پیروزی ارزشمند پرسپولیس در دیدار رفت برابر السد قطر اظهار داشت: پرسپولیس قدم اول را محکم، فکورانه، منطقی و شجاعانه برداشت اما نیمه دوم این بازی که در تهران است به مراتب دشوارتر خواهد بود زیرا تیم مقابل بی محابا و هجومی ظاهر خواهد شد.
وی در ادامه افزود: در بازی برگشت نقطه اتکای پرسپولیس هواداران هستند اما پرسپولیسی ها باید یادشان باشد که همین السد در بازی برابر استقلال در ورزشگاه آزادی بازی یک بر صفر باخته را سه بر یک پیروز شد که این نشان می دهد آنها تیمی حرفه ای هستند.بازیکنان پرسپولیس برای بازی برگشت باید فوتبال درگیرانه و پرس پر فشار را دردستور کار خود دهند.
زادمهر گفت: در بازی رفت بازیکنی مثل آدام همتی در برابر ستارگانی چون ژاوی و گابی آنقدر دوندگی داشت که یاران حریف کاری از پیش نبردند و این نشان می دهد پرسپولیس تیم است. تیمی که با آن همه محروم و مصدوم اجازه نداد میزبان گلی را به ثمر برساند.
وی با اشاره به نقش برانکو در این موفقیت ها گفت:با شناختی که من از شخصیت آقای برانکو دارم مطمئن هستم که بازیکنان را به خوبی برای بازی برگشت توجیه خواهد کرد. این مربی در بازی رفت هم با جابجایی هایی که در خط دفاع داشت و سیامک نعمتی را در منطقه راست قرارداد بار دیگر هنرش را به رخ کشید.
عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره این موضوع که طرفداران این تیم هنوز بابت بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی تیم شان ناراحت هستند بیان داشت:در هر صورت این مشکلی بود که پیش آمد و کادر سرپرستی، مربیان و بازیکنان موفق شدند آن را حل کنند. از نظر من این اتفاق یک حسن هم داشت آن اتحاد بیشتر بازیکنان بود. آن اتفاق را از این منظر می توان به فال نیک گرفت. پرسپولیس حالا یک ستاره و دو ستاره ندارد و همه تیم ستاره هستند؛ به معنای دیگر خود پرسپولیس به ستاره تبدیل شده است.
وی درباره گلایه های حمیدرضا گرشاسبی از بابت نوسانات ارزی گفت: به هر حال اینها مشکلات غیر قابل پیش بینی است که مدیران را آزار می دهد. آنها با سرمربی خود قراردادی بسته اند و تعهد دارند و باید طبق تعهد عمل کنند. این مشکلات قطعا بر کار تیم تاثیر می گذارد. الان پرسپولیس در صورت صعود به فینال پاداشی را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت خواهد کرد اما آن مبلغ هم نمی تواند مشکلات را حل کند.
زادمهر درباره شایعات اخیر مبنی بر بازگشت احتمالی رضائیان و طارمی به پرسپولیس گفت: من درباره این موضوع فقط می توانم بگویم خود آقای برانکو شرایط را درک می کند و بهترین تصمیم را خواهد گرفت.من با شناختی که از ایشان دارم فکر می کنم با همین نفرات کنونی کارش را ادامه دهد.
عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس درباره لیست اخیر تیم ملی گفت:تیم ملی از نامش پیداست که به مردم تعلق دارد. مردم دوست دارند بهترین ها را در تیم ملی ببینند. در تیم ملی نباید سن افراد مطرح باشد حتی اگر بازیکنی 40 سال سن داشته باشد و بتواند کمک کند باید دعوتش کنند. الان در تیم ملی بازیکنانی را داریم که نه بازی می کنند و نه از نظر سنی خیلی جوان هستند اما در تمام اردوها هستند. وقتی این مسایل را می بینیم و در مقابل بازیکنی مثل سیدجلال حسینی که به جرات می توان گفت آماده ترین بازیکن کنونی پرسپولیس است دعوت نمی شود، همه اینها نشان می دهد که دررفتارهای سرمربی تیم ملی تناقض وجود دارد.
وی در پایان گفت: مردم دوست دارند بهترین نفرات فوتبال ایران در تیم ملی حاضر باشند. قبل از جام جهانی مردم علاقه داشتند وریا غفوری و سید جلال به روسیه بروند اما این اتفاق نیفتاد. سید جلال سمبل پرسپولیس است اما پشت خط برخی بازیکنان می ماند که نه جایی بازی می کنند و نه بهتر از کاپیتان پرسپولیس هستند. حتی آنهایی که از تیم ملی خداحافظی کرده اند دعوت می شوند اما سید جلال نه! به نظرم اتاق فکر تیم ملی کوچک است و باید این اتاق به یک کتابخانه بزرگ تبدیل شود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال