زادمهر: کار کالدرون بسیار سخت است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد این تیم با سرمربی جدید آرژانتینی‌اش به موفقیت دست یابد....

محمدرضا زادمهر درباره انتخاب گابریل کالدرون به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس مصاحبه‌ای را انجام داده است.
به گزارش مدال, زادمهر عنوان کرد: پیش از هر چیز باید بگوییم که کالدرون به جای برانکو به پرسپولیس آمده و همین موضوع کارش را بسیار سخت می‌کند و هواداران باید از این مربی حمایت کنند. این مربی تجربه کار کردن در فوتبال آسیا را دارد و منطقه را به خوبی می‌شناسد, همچنین او بازیکن بزرگی بوده و در تیم ملی آرژانتین کنار مارادونا بازی کرده است.
وی ادامه داد: این مربی، فوتبال حرفه‌ای را خیلی خوب بلد است و البته در تعویض‌های جریان بازی نیز مهارت خاصی دارد و خوب کار می‌کند. فکر می‌کنم با کمک کریم باقری، کالدرون بتواند در لیگ و حتی لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد. امیدوارم یکی, دو مربی ایرانی دیگر به کادر فنی اضافه شوند تا به طی شدن روند مثبت پرسپولیس کمک کنند.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نتایج خوبی که برانکو ایوانکوویچ در سال‌های اخیر با این تیم گرفته است, عنوان کرد: این موضوع احساس مسئولیت کالدرون را بیشتر می‌کند و باعث می‌شود او مجبور باشد برای تکرار افتخارات بیشتر کار کند. هواداران از پرسپولیس توقع بسیار بالایی دارند و همین مسئله کار سرمربی جدید را بسیار سخت می‌کند. هواداران باید از اینجا به بعد برای ادامه یافتن موفقیت‌ها به تیم انرژی بدهند.

بیشتر بخوانید:

زادمهر: قرارداد سرمربی باید در اختیار افراد حقوقی سطح بین‌المللی باشد

تگ ها


محمد رضا زادمهر زادمهر پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال