زارعی : مدارس فوتبال بدون مجوز پلمب می‌شوند

مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال اعلام کرد: کلیه مدارس فوتبال که فاقد مجوز فعالیت فدراسیون فوتبال باشند، از سوی کمیته اخلاق فدراسیون پلمب خواهند شد ......

مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال اعلام کرد: کلیه مدارس فوتبال که فاقد مجوز فعالیت فدراسیون فوتبال باشند، از سوی کمیته اخلاق فدراسیون پلمب خواهند شد.

به گزارش مدال به نقل از مصطفی زارعی در گفت وگو با ایسنا، افزود: تمام  1100 مدرسه فوتبالی که در کشور فعالیت می کنند، تحت نظارت فدراسیون فوتبال قرار دارند و اطلاعات آنها در سامانه فوتبال فدراسیون به ثبت رسیده است. امسال به منظور قانونمند کردن تمام مدارس فوتبال، با مدارسی که بدون داشتن مجوز از سوی فدراسیون فوتبال و به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند،  برخورد خواهیم کرد. همچنین در این زمینه کمیته اخلاق فدراسیون ماموریت دارد با همکاری نیروی انتظامی و مراجع قضایی با پلمب کردن این گونه مدارس مانع فعالیت آنها شود.

وی همچنین با اشاره به این نکته که بهترین مسیر برای ورود به تیم های ملی، شرکت در فستیوال های مدارس فوتبال است، خاطرنشان کرد: برگزاری فستیوال های فوتبال پایه بخشی از برنامه بلند مدت فدراسیون فوتبال و آکادمی ملی فوتبال برای توسعه فوتبال پایه در سراسر کشور است. به همین منظور پنچمین فستیوال ملی فوتبال پایه پسران و سومین فستیوال ملی فوتبال پایه دختران را بعد از برگزاری فستیوالهای شهرستانی، استانی و شناسایی نفرات منتخب در شهریور برگزار خواهیم کرد. در حقیقت بستر حضور بازیکنان تیم ملی در فستیوال ها فراهم می شود و  فوتبال آموزان با حضور در فستیوال ها و پس از ارزیابی استعدادیاب های ما، به تیم های ملی فوتبال پایه دعوت می شوند. به هر صورت بهترین مسیر برای ورود به تیم های ملی، شرکت در فستیوال های مدارس فوتبال است.

زارعی در پایان گفت: با برگزاری فستیوال های فوتبال پایه از رده سنی زیر 8 سال تا 14 سال، تمام سعی ما بر این است تا بهترین و نخبه ترین افراد را در پایان هر فستیوال شناسایی و پشتوانه های خوبی را برای تیم ملی بزرگسالان در آینده تامین کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال