زارع:دیگر از ملوان انتظار بازی جوانمردانه نداشته باشید

سرمربی ملوان بندرانزلی در واکنش به شکست تیمش در بازی روز گذشته، مدعی شد که گل دوم حریف در شرایط ناجوانمردانه رقم خورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مازیار زارع پس از دیدار برابر آرمان گهرسیرجان درباره شرایط این دیدار گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت در نیمه اول تیم آرمان گهر تقریبا حاکم زمین بود و موقعیت چندانی نداشت با این وجود ما توانستیم در نیمه اول بازی را کنترل کنیم ولی در نیمه دوم با ورود مهاجم مان به زمین مسابقه موقعیت های نصف و نیمه را بدست آوردیم و بازی را در اختیار داشتیم.

زارع با اعتراض شدید به نحوه به ثمر رسیدن گل دوم تیم آرمان گهر  درباره صحنه گل حریف گفت: انجام بازی فوتبال به رعایت بازی جوانمردانه است که امروز ما جواب بازی جوانمردانه را به شکل عجیبی دیدیم! چرا که گل دوم حریف به صورت خیلی ناجوانمردانه به ثمر رسید.

زارع ادامه داد: البته تیم مقابل قصد داشت در بازی امروز پیروز شود و برای دست یافتن به برد می توانست به هر شکل و با هر تاکتیکی بازی کند از این رو من باید به بازیکنان خودم ایراد بگیرم. از همین الان اعلام می کنم که هیچ تیمی از ما انتظار بازی جوانمردانه نداشته باشد به هبچ وجه رعایت نمی کنیم و هر اتفاقی بیفتد به بازی خودمان ادامه می دهیم چرا که امروز روز خوب فوتبال نبود.

وی در ادامه گفت: منهای برد و باخت، روح ورزش روی دادن چنین صحنه ها و اتفاقاتی را نمی پذیرد. اصلا دنبال بهانه و توجیه برای شکست نیستم ولی صحنه عجیبی بود چرا که در سالیانی که فوتبال بازی کرده ام چنین صحنه ای را تابحال ندیده بودم که بازیکن ما مصدوم شود و دروازه بان مان توپ را بیرون بزند و حریف همان توپ را شروع به بازی کرده و به گل برتری دست یابد. به خاطر ذهنیتی که کادرفنی و مدیریت باشگاه آرمان گهر در بازیکنان‌شان ایجاد کرده اند که بازی جوانمردانه را رعایت نکنند تبریک می گویم. امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

سرمربی ملوان گفت: فکر می کنم نمی توان از عملکرد بازیکنان در نیمه اول رضایت داشت در نیمه دوم نیز بازیکنان خوب کار می کردند که روی آن صحنه گل دوم را دریافت کردیم. بازیکنان ما جوان هستند و نیاز به تجربه دارند همین گل دومی هم که خوردیم روی تجربه کم بازیکنان بود که چنین صحنه ای به وجود آمد جبران می کنیم و مشکلی خاصی وجود ندارد. انشا الله در بازی بعدی که در انزلی برگزار می شود نتیجه بازی امروز را جبران می کنیم ولی واقعا از آن صحنه قبل از گل دوم تعجب کردم. بابت این موضوع خیلی ناراحت هستم فوتبال روح‌اش بزرگتر از اینهاست بازی فوتبال ارزشی ندارد که به هر قیمتی بخواهی در بازی پیروز شوی.

بیشتر بخوانید:

خلیفه اصل: صعود به لیگ برتر غیرممکن نیست

هفت هزار تماشاگر سرپا به عشق نادر و یارانش(عکس)

تگ ها


دسته یک ملوان بندرانزلی مازیار زارع فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال