زارع: نور چراغ قوه از نورافکن‌های ورزشگاه انزلی بیشتر است

سرمربی تیم فوتبال ملوان با انتقاد از اتلاف وقت و شرایط نورافکن‌های ورزشگاه تختی انزلی معتقد است که با این وضعیت جایی برای صحبت درباره مسائل فنی وجود ندارد....

به گزارش "ورزش سه" مازیار زارع سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی پس از کسب یک تساوی خانگی  مقابل استقلال ملاثانی در نشست خبری پس از این دیدار حضور یافت به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که در ادامه صحبت‌های او را می‌خوانیم:

 *لطفا در خصوص این بازی مقابل استقلال ملاثانی ارزیابی خود را بفرمایید.

زارع: واقعا من هر چقدر با خودم کلنجار رفتم نمی‌توانم درباره بازی امروز که نمی‌شود اسمش را فوتبال گذاشت صحبتی کنم؛ اگر سوالی است بفرمایید. اما واقعا به نظرم هیچ چیز در این بازی قشنگ نبود.

 
*شما در طول عمرتان به چنین بازی با این شرایط برخورد کردید؟

زارع: اولا من درباره تیم استقلال ملاثانی یک‌چیزی بگویم که من شرایط آن‌ها را برای کسب امتیاز درک میکنم چراکه ما هم سال های سال در این وضعیت قرار داشتیم. ولی من یادم نمی‌آید در همان اوضاع از بازیکنانم بخواهم که این چنین وقت بازی را تلف کنند. امشب ما هر بار فشاری می آوردیم، با یک وقفه حدوداً ده دقیقه‌ای مواجه می‌شدیم که روند تیم را مختل می‌کرد. باز هم تکرار می‌کنم که هر چقدر می‌خواهم درباره بازی حرفی بزنم چیزی به ذهنم نمی‌رسد که بگویم. فوتبال ورزش زیبایی است اما متاسفانه امروز روی بدی از فوتبال را مشاهده کردیم که من تابه‌حال ندیده بودم. حداقل درخصوص این دیدار فنی نمی توان صحبت کرد. واکنش های آن تیم جای خودش و استادیوم ما هم جای خودش که جلوه بدی به بازی داد.
من امسال اولین تجربه سرمربی گری خودم را پشت سر می‌گذارم و در این مدت ورزشگاه‌هایی را دیدم که جز اینکه برای تیم خودم ملوان و شهرم انزلی غصه بخورم هیچ چاره ای نداشتم. همین آخرین باری که به ارومیه رفتیم با ورزشگاهی مواجه شدم که بسیار زیبا بود که البته امیدوارم ۱۰ تای دیگر هم برای مردم ارومیه از این ورزشگاه‌ها بسازند و لذتش را ببرند.


*چرا گیلان یک استادیوم درست‌وحسابی ندارد؟

زارع: خدا شاهد است که من خودم ماندم و دلیلش را نمی‌دانم. همین آقا (اشاره به مدیر رسانه ای تیم ملوان) فیلم هایش را دارد که ما در این مدت در سیرجان، نوشهر، قزوین، ارومیه و خیلی جاهای دیگر با استادیوم های مواجه شدیم که بسیار شیک و زیبا و در شان مردم آن شهر ساخته‌شده بود و آن وقت انزلی با این همه قدمت و سابقه، این از وضعیت سکوهایمان است و این هم وضعیت نورافکنی که من فکر کنم چراغ قوه اگر روشن کنیم نورش بیشتر از نورافکن‌های ورزشگاه است. یک طرف روشن است و طرف دیگر تاریک. فقط می‌توانم به بچه ها خسته نباشید بگویم. ما از همه راه‌ها برای گلزنی استفاده کردیم، اما جز یکبار موفق نشدیم، ولی فقط ای کاش ملاثانی با ۱۱ نفر بازی می کرد که بازی به این جا نکشد. الان ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه است و این بازی ۳ ساعت طول کشیده است.


 *الان هم در اتاق کنفرانس هم داریم از شدت گرما عرق می‌ریزیم

زارع: بین نیمه خیلی جالب بود که تیم حریف به‌جای رختکن بیرون نشستند و من دائم به مسئولان شهر گفتم که برای شهر ما زشت است و همین تیم می روند و چند جای دیگر این وضعیت را تعریف می‌کنند اما کو گوش شنوا. هر چه تابه‌حال گفتیم یک گوش در بود و یک گوش دروازه.

تگ ها


دسته یک ملوان بندرانزلی مازیار زارع فوتبال ایران فوتبال