زانتی: اینتر با بارسلونا درباره لائوتارو مذاکره نمی‌کند

با وجود شایعات درباره تلاش دوباره بارسلونا برای جذب لائوتارو مارتینز‌، نایب رئیس اینترمیلان، خاویر زانتی می‌گوید اینتر در این باره با بارسا در حال مذاکره نیست....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر شایعات جدیدی مطرح شد مبنی بر اینکه بارسلونا که پیش از این در تلاش برای جذب لائوتارو مارتینز ناکام مانده بود بار دیگر تلاش برای به خدمت گرفتن او را آغاز کرده است. اما خاویر زانتی نایب رئیس و اسطوره اینترمیلان می‌گوید باشگاهش در این باره با بارسا در حال مذاکره نیست.

خاویر زانتی در گفتگو با خبرنگاران گفت: " در حال حاضر هیچ مذاکره‌ای با بارسلونا درباره لائوتارو در جریان نیست. وقتی یک بازیکن جوان تا این حد خوب باشد طبیعی است که باشگاه‌های بزرگ به دنبال او باشند. ولی من تا جایی که می بینم لائوتارو می‌خواهد به تجربه اش در ایتالیا ادامه دهد".

زانتی در ادامه صحبتهایش گفت: " ما از لائوتارو خیلی راضی هستیم و او هم از اینتر کاملاً راضی است. لائوتارو می داند که در باشگاه بزرگی بازی می کند و به لطف سرمربی ما پیشرفت زیادی کرده است. ما در دو ماه اخیر ۱۸ بازی انجام داده ایم و لائوتارو تقریباً در تمام آنها حضور داشته".

نایب رئیس اینتر همچنین گفت بر خلاف شایعات این باشگاه هرگز تلاشی برای به خدمت گرفتن لیونل مسی انجام نداده. زانتی همچنین درحالیکه شایعات درباره پیوستن قریب الوقوع آرتورو ویدال به اینتر این روزها به اوج رسیده از او تمجید کرد و گفت: " میدال بازیکنی بزرگ است که شخصیت قوی ای دارد. ولی او امروز بازیکن بارسلونا است".

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان بارسلونا