زانیولو در تاتنهام،ژکو در اینتر؛یوونتوس نقل‌وانتقلات را بر هم می‌ریزد؟

بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی، انتقالات بزرگی از جمله انتقال زانیولو به تاتنهام و ژکو به اینتر در شرف نهایی شدن قرار دارد، نقل‌وانتقالاتی که یوونتوس در صدد مختل کردن آنها است....

به گزارش مدال؛ طبق گفته «کوریره دلو اسپورت»، مشاور باشگاه رم؛ «فرانکو بالدینی» امروز با سران تاتنهام در شهر لندن برای انتقال «نیکولو زانیولو» صحبت خواهد کرد. هدف رمی‌ها، انتقال این ستاره به تاتنهام و گرفتن 50 میلیون یورو و جذب یک ستاره از اسپرز است: یک بازیکن از میان «الدروایرلد» یا «موسی سیسوکو».

از این 50 میلیون یورو باید 7.5 میلیون به اینتر داده شود چرا که در قرارداد زانیولو از اینتر به رم در سال گذشته، رسیدن 15 درصد مبلغ فروش او به اینتر ذکر شده بود.

در این بین «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شده که اینتر از آن مبلغ جهت حل اختلاف مبلغ با گرگ‌ها جهت انتقال «ادین ژکو» استفاده خواهد کرد. همانطور که می‌دانید رمی‌ها برای این انتقال 20 میلیون یورو درخواست کرده‌اند و این در حالی‌ست که پیشنهاد نراتزوری 12 میلیون یورو بود. به این ترتیب سود ناشی از فروش زانیولو می‌تواند مشکل اینتر را برای این انتقال حل کند.

البته ممکن است هیچکدام از این اتفاقات رخ ندهد چرا که یوونتوسی‌ها از «کلودیو ویگورلی» مدیر برنامه زانیولو خواسته‌اند تا انتقال او به تاتنهام را فعلاً متوقف کند تا بیانکونری در تابستان 2020 برای جذب او دست بکار شود.

بیشتر بخوانید:

تاتنهام به رئال رو دست می‌زند

تگ ها


نیکولا زانیولو اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات ادین ژکو سری آ Nicolò Zaniolo Edin Džeko تاتنهام اینتر میلان یوونتوس رم سری آ لیگ برتر فوتبال