زاهدی: مثل همیشه نبودیم، پرسپولیس برد

مدافع مس رفسنجان معتقد است عملکرد همیشگی خود را برابر پرسپولیس نداشتند و سه امتیاز را از دست دادند....

به گزارش "ورزش سه"، مسیح زاهدی درباره دیدار مس رفسنجان مقابل پرسپولیس اظهار کرد: بعد از ثباتی که روند تیم گرفته و به هماهنگی بهتری رسیده بودیم، می‌خواستیم مقابل پرسپولیس هم به برد دست پیدا کنیم و شگفتی‌ساز شویم، اما در روزی که مثل همیشه نبودیم و همانند بازی های قبل عمل نکردیم، شکست خوردیم.

او ادامه داد: درست است که شاید عملکرد دلخواهمان را مقابل پرسپولیس نداشتیم ولی با این وجود به نظرم در همین بازی هم می‌توانستیم حداقل یک امتیاز را بگیریم. مطمئن باشید این باخت را جبران می‌کنیم و دوباره به روند خوبمان برمی‌گردیم. البته فراموش نکنیم که حریف ما قهرمان لیگ برتر و نایب قهرمان آسیا بود و از طرف دیگر آنها هم می‌خواستند به جمع مدعیان برسند.

مدافع مس رفسنجان به نتایج خوب این تیم در فصل جاری اشاره کرد و افزود: خداراشکر نتایج خوبی که در هفته‌های گذشته گرفتیم، امتیازات خوبی جمع کردیم و به نظرم شگفتی‌ساز بودیم، اما این وضعیت انتظارها را از تیمی که تازه به لیگ برتر آمده بالا برده است. از کسب این نتایج خوشحال هستیم ولی فراموش نکنید که یمی از بازیکنان مس سال نخست تجربه بازی در سطح اول فوتبال ایران را کسب می‌کنند و انتظار باید از آنها منطقی باشد.

زاهدی اضافه کرد: با حمایت خوب باشگاه مس و تدابیری که آقای ربیعی داشتند، خدا را شکر رتبه تک رقمی داریم و به نظرم همه از این شرایط راضی هستند؛ البته توانمندی تیم ما بالاتر از این است و می‌خواهیم نیم‌فصل اول را با برد مقابل ذوب‌آهن به پایان برسانیم و جایگاهمان را بهتر کنیم.

تگ ها


مسیح زاهدی مس رفسنجان