زاهدی: مقابل پرسپولیس سرسخت خواهیم بود

مسیح زاهدی میگوید که ماشین سازی مقابل پرسپولیس حریف سرسختی خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، مسیح زاهدی مدافع تیم ماشین سازی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به دیدار شب گذشته این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: بازی خوبی را انجام دادیم، ما نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم چون تیممان شکل نگرفته بود و هماهنگی نداشتیم، آن ها در نیمه اول دو موقعیت داشتند که یکی را خودمان دادیم. در نیمه دوم سوار بازی شدیم، در این نیمه بازیکنان جوان با انگیزه ای هم وارد زمین شدند که عملکرد خوبی داشتند.

او با اشاره به تغییرات در پست سرمربی گفت: به نظرم تیممان بهتر خواهد شد، آقای مهاجری از تیم ما شناخت دارند ولی خب زمان می‌برد که تیممان به نتیجه مورد نظر برسد و ایشان بتوانند تاکتیک خودشان را جا بیاندازند.

زاهدی همچنین درخصوص نتایج ضعیف ماشین سازی اظهار داشت: ماشین سازی یک مقدار مریض شده، ما الان ۸ هفته است که نتیجه لازم را نگرفته ایم اما امیدوارم بتوانیم بازی با پرسپولیس نتیجه خوبی بگیریم چون در این بازی همیشه انگیزه خود به خود ایجاد می‌شود. تیم ما معروف است به نتیجه گرفتن مقابل تیم های بزرگ و امیدوارم این بار هم دست به کار بزرگی بزنیم.

وی افزود: ما بازی با نفت مسجدسلیمان دو بازیکن خوبمان نبودند و اگر این دو هم اضافه شوند، انشالله مقابل پرسپولیس سرسخت خواهیم داشت. میدانم که پرسپولیس خط حمله خوبی دارد اما به هواداران تبریزی قول میدهم که عملکرد خوبی داشته باشیم و به راحتی تسلیم نشویم.

تگ ها


ماشین سازی تبریز مسیح زاهدی