زاویه جدید از ضربه مسی به بازیکن بیلبائو (عکس)

لیونل مسی دقیقه ۱۲۰ فینال سوپرکاپ کنترلش را از دست داد و با مضروب کردن بازیکن بیلبائو برای اولین بار با پیراهن بارسا اخراج شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازی فینال سوپرکاپ اسپانیا بین بیلبائو و بارسا به دقیقه ۱۲۰ رسیده بود که لیونل مسی در یک صحنه بیرون محوطه جریمه بیلبائو کنترلش را از دست داد و آسیر ویالیبره بازیکن حریف را مضروب کرد.

صحنه ابتدا از دید خیل مانسانو داور بازی به دور ماند ولی از طریق وی ای آر به وی گوشزد شد که به کنار زمین برای بازبینی بیاید.

در تکرار تصویر مشخص بود که مسی پس از یک نبرد تک به تک با ویالیبره زننده گل دوم بیلبائو او را از پشت مضروب کرده و سرنگون می کند. این خطای بدون توپ خشن از سوی مسی با کارت قرمز جریمه شد و او یک دقیقه پایانی را از دست داد. 

امروز اما تصاویری دقیق تر و از روبرو منتشر شده که نشان می دهد مسی به صورت بازیکن بیلبائو ضربه نمی زند و تنها با کشیدن او را سرنگون می کند. تصویری که بارسلونا با استناد به آن قصد دارد به کمیته انضباطی درخواست فرجام دهد.

ویالیبره در پایان بازی و در مورد ضربه مسی گفت:« نباید وارد جنجال و حاشیه شد. از نظر من حرکت مسی یک حمله عامدانه واضح بود. بازی را عقب بودند و این احساس عجز و ناتوانی طبیعی بود ولی هر چه بود تمام شد و داور هم تصمیم درستی گرفت.»

ویالیبره زننده گل تساوی بخش بیلبائو در دقیقه ۹۱ نیز بود و باعث شد کار به دو وقت اضافه بکشد.

بیشتر بخوانید:

روزنامه های اسپانیا؛ شکست بارسا و شماره ۱۰ اخراجی

کدام بیشتر کارت قرمز گرفته؛ مسی یا رونالدو؟

 

 

تگ ها


لیونل مسی اتلتیک بیلبائو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال