زاکرونی: ناپولی کریس رونالدوی خودش را دارد

پس از اینکه کریستیانو رونالدو تصمیم گرفت فوتبالش را در ایتالیا و باشگاه یوونتوس ادامه دهد، بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که یوونتوس این فصل هم کار راحتی برای فتح سری A پیش رو دارد و تیمی نمیتواند از پس شاگردان ماسیمیلیانو آلگری بربیاید ......

پس از اینکه کریستیانو رونالدو تصمیم گرفت فوتبالش را در ایتالیا و باشگاه یوونتوس ادامه دهد، بسیاری از کارشناسان معتقد  هستند که یوونتوس این فصل هم کار راحتی برای فتح سری A پیش رو دارد و تیمی نمی‌تواند از پس شاگردان ماسیمیلیانو آلگری بربیاید.

آینده ناپولی با آنچلوتی پس از نتایج ضعیف در دیدارهای تدارکاتی پیش‌فصل زیر سوال رفته است. همچنین اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی هم تمایل چندانی به خرید بازیکنان جدید برای تیم شهر ناپل ندارد. با این وجود، آلبرتو زاکرونی سرمربی پیشین تیم‌های میلان، یوونتوس و اینتر میلان معتقد است ناپولی این فصل با حضور کارلو آنچلوتی، برای خود یک کریستیانو رونالدو دارد.

زاکرونی که اکنون هدایت تیم ملی امارات را بر عهده دارد، در گفت‌وگو با نشریه «ایل ماتینو» گفت: ناپولی کریس رونالدوی خودش، یعنی کارلو آنچلوتی را دارد. مطمئنم که کارلتو لیگ برتر انگلیس را به سری A ترجیح می‌داد، اما به جای آن تصمیم گرفت پروژه‌ای را که دلورنتیس به او پیشنهاد داد را انتخاب کند.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد حضور کریستیانو رونالدو در یوونتوس اظهار داشت: معلوم نیست که او بتواند در سری A گل‌های زیادی به ثمر برساند. من میشل پلاتینی را به یاد می‌آورم که در اولین فصل حضورش در ایتالیا، نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. رونالدو هم قطعاً در ابتدا با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

تگ ها


سری آ فوتبال