زبیدی؛مسئولان پارس جنوبی قول پاداش دادند ولی ما چیزی ندیدیم

مهاجم تیم پارس جنوبی مدعی است که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این تیم می تواند در پایان لیگ برتر به عنوان قهرمانی این رقابت ها برسد ......

مهاجم تیم پارس جنوبی مدعی است که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این تیم می تواند در پایان لیگ برتر به عنوان قهرمانی این رقابت ها برسد.

مهدی زبیدی درباره آخرین وضعیت تیم پارس جنوبی، اظهار داشت: خدا را شکر همه چیز خوب پیش می رود. تمرینات مان را از دوشنبه شروع کردیم و برای بازی با فولاد آماده می شویم. البته قبل از آن هم باید در جام شهدا بازی کنیم. ما در شهر جم امکانات خوبی داریم است و چهار روز قبل از دیدار مقابل فولاد هم به شهر خودمان برمی گردیم. شرایط در جم از لحاظ امکانات عالی است و در کل مشکلی نداریم.

وی با اشاره به روند خوب تیم پارس جنوبی در هفته های گذشته و صدرنشینی این تیم در لیگ برتر، خاطرنشان کرد: ما همه تلاش مان را می کنیم، در زمین بیشتر از تیم حریف می دویم، رفاقتی در کنار هم بازی می کنیم و خدا هم کمک مان می کند. پارس جنوبی تیمی یک دست و یکدل است که امسال عملکرد خیلی خوبی از خودش نشان داده.

بازیکن تیم پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که «آیا تیم تان می تواند این روند را تا پایان فصل حفظ کند و در پایان لیگ به قهرمانی برسد؟»، یادآور شد: امیدواریم که به روند مان ادامه بدهیم، اما هر چه خدا بخواهد همان می شود. ما کار خودمان را می کنیم، اما اگر یک دفعه اتفاقی افتاد که تیم به حاشیه رفت و بحران ایجاد شد، دیگر نمی دانم. البته امیدوارم این اتفاق رخ ندهد، چون با روندی که داریم می توانیم قهرمان شویم.

زبیدی با انتقاد از مسئولان تیم پارس جنوبی به خاطر عمل نکردن به تعهدشان برای پرداخت پاداش های بازیکنان گفت: مسئولان باشگاه چند وقتی است که به ما قول پاداش داده اند، اما هنوز چیزی نگرفته ایم. از همان اول فصل این قول ها را دادند، اما ما چیزی ندیدیم. البته وضعیت مالی تیم بد نیست و پول بچه ها تقریباً به موقع پرداخت می شود و از این بابت مشکلی نداریم. ما بخشی از قرادادمان را گرفته ایم، اما بخش دیگر را گفتند که تا سه چهار روز دیگر می دهند.

وی در مورد دعوت نشدن بازیکنان پارس جنوبی به تیم ملی گفت: دعوت به تیم ملی نظر کادر فنی است. کی روش می داند چه بازیکنانی را به تیمش دعوت می کند. او اگر خواست، کل پارس جنوبی در خدمت تیم ملی است، اما اگر هم نخواست که نظرش بوده است و به آن احترام می گذاریم.

 

تگ ها


اخبار روز پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال