زخم دومین گلزن تاریخ بارسا به رئال مادرید! (عکس)

لوییس سوارز، مهاجم باتجربه و گلزن اتلتیکومادرید با درخشش برابر اوساسونا صدرنشینی این تیم را حفظ کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکومادرید امشب فاصله ای تا از دست صدر جدول نداشت و تا دقیقه ۸۲ با یک گل از اوساسونا عقب بود، اما این تیم در دقایق پایانی دو بار موفق به گلزنی و حفظ صدر جدول در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل شد. جالب اینجاست گل برتری روخی بلانکوس در دقیقه ۸۹ و با ضربه تماشایی لوییس سوارز در محوطه جریمه اوساسونا به ثمر رسید.

این ستاره ۳۴ ساله که تابستان سال گذشته با بی مهری بارسلونا را ترک کرد، در مدت شش سال حضور در این باشگاه در کنار سزار رودریگز و پایین تر از لیونل مسی عنوان دومین گلزن برتر تاریخ بلوگرانا را از آن خود کرده بود. اما مدیران باشگاه بارسلونا در کمال تعجب نام لوییس سوارز را در تابستان سال قبل در لیست فروش قرار دادند و او در نهایت به پیشنهاد اتلتیکومادرید پاسخ مثبت داد.

جالب اینجاست لوییس سوارز در این فصل تا به حال موفق به زدن ۲۰ گل شده و ۱۹ امتیاز به تنهایی برای تیمش کسب کرده تا از این حیث در کنار یوسف النصیری بهترین های لالیگا لقب بگیرند. لوییس سوارز حتی از حیث امتیاز گیری بالاتر از لیونل مسی عمل کرده تا اینگونه ارزش های خود را به اثبات برساند.

حالا لوییس سوارز در آستانه فتح عنوان قهرمانی لالیگا با لباس اتلتیکومادرید قرار گرفته و در سوی دیگر بارسلونا با قبول شکست عجیب برابر سلتاویگو در خانه، حتی شانسی برای  کسب عنوان نایب قهرمانی لالیگا هم ندارد.

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال