زرینچه: استقلال از اشتباه سعادتمند ضربه بدی خورد

پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد در شرایط فعلی انتخاب نامجو مطلق بهترین تصمیم بوده است....

جواد زرینچه در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره وضعیت نیمکت استقلال بیان کرد: به مجید نامجومطلق تبریک می‌گویم و برای او در این راه آرزوی موفقیت می‌کنم. او رزومه مشخص دارد. سالها در استقلال و تیم ملی بهترین بوده است و تیم های او فوتبال را هجومی بازی می کنند. مدیریت با انتخاب او بهترین تصمیم را گرفت. در صورتی که استراماچونی هم نیاید او بهترین گزینه برای هدایت استقلال است.


وی درباره شرایط استقلال در آستانه آغاز مجدد لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تیم ها همه تلاش خود را می‌کنند تا در نهایت در آسیا حضور پیدا کنند اما جالب است در آستانه همین بازی ها استقلال این اندازه حاشیه دارد.


پیشکسوت استقلال درباره حواشی ای که توسط مدیرعامل باشگاه ایجاد شده تاکید کرد: مذاکره مدیریت عامل با مربی جدید حق او است اما سعادتمند زمان مناسبی را برای این کار انتخاب نکرد و بعد فینال جام حذفی باید مذاکرات با استرا را استارت می زد. متاسفانه استقلال از این اشتباهات ضربه بدی خورد.


زرینچه در پایان افزود: هوادار استراماچونی را می خواهد و باید به آن احترام گذاشت.مربی کاربلد خارجی بهترین گزینه برای استقلال و پرسپولیس است. امیدوارم او را دوباره به استقلال بازگردانند.او گروه جوان و با انگیزه ای دارد و باز هم در استقلال موفق خواهد شد.

تگ ها


استقلال تهران جواد زرینچه