زرینچه: توان حفظ پاتوسی را نداشتیم

جواد زرینچه سرپرست باشگاه استقلال مدعی شد این باشگاه توان مالی حفظ آیاندا پاتوسی را نداشته است....

جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: اگر چه شرایط مالی برای حفظ پاتوسی نداشتیم، اما بازیکنان جوانی داریم که حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.
به گزارش مدال، جواد زرینچه درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: در اردوی ترکیه به سر می‌بریم و روز گذشته نیز یک دیدار تدارکاتی برابر تیمی از نیجریه برگزار کردیم. خدا را شکر مصدومی نداریم و تمرینات خوبی را سپری کرده‌ایم.

وی در مورد نگرانی هواداران استقلال بابت عدم تمدید قرارداد آیاندا پاتوسی تصریح کرد: بازیکنان جوان خوبی داریم. اگر به تاریخ استقلال نگاه کنید، بازیکنان زیادی آمده‌ و رفته‌اند. به لحاظ مالی شرایطی نداشتیم که پاتوسی را حفظ کنیم. با این وجود، جوان‌های خوبی داریم و با حمایت هواداران، همه از نگرانی درمی‌آیند. بچه‌هایی داریم که در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص شایعه درگیری بین دو بازیکن در اردوی ترکیه عنوان کرد: هیچ خبری نبود. همیشه کنار بچه‌ها هستیم و به خوابگاه آنها سر می‌زنیم و هیچ درگیری هم به وجود نیامده است.

زرینچه در واکنش به این سؤال که آیا استراماچونی از امکانات کمپ تمرینی استقلال رضایت دارد یا نه، گفت: کمپ ما ایده‌آل نیست، اما بد هم نیست و به قول معروف کارمان را راه می‌اندازد. استراماچونی از شرایط رضایت دارد.

اخبار مرتبط:
استراماچونی: استقلال یکی از مهم‌ترین تیم‌های آسیا است
روزنامه قطری خبر داد؛ بازیکن استقلال در آستانه انتقال به الاهلی
رونمایی از هدف جدید آبی‌ها/ مهاجم کیه‌وو استقلالی می‌شود؟

تگ ها


جوادــزرینچه جواد زرینچه زرینچه استقلال استقلال اخبار پاتوسی آیاندا پاتوسی آخرین اخبار پاتوسی پاتوسی پاتوسی استقلال جدایی پاتوسی نقل و انتقال اخبار نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال