زرینچه خبرداد؛ علت تمرین استقلال پشت درهای بسته!

جواد زرینچه امروز همراه با بازیکنان استقلال برای ثبت قراردادهایشان در هیئت فوتبال تهران حاضر شد و پس از آن درباره مسائل مختلف استقلال صحبت کرد....

به گزارش خبرنگار مدال، جواد زرینچه، سرپرست استقلال امروز پس از ثبت قرارداد بازیکنان این تیم در هیئت فوتبال، صحبت هایی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید:

به جز آقایان باقری، یزدانی و دشتی، بقیه بازیکنان قراردادشان ثبت شد. آن سه نفر هم گرفتاری شخصی داشتند و فردا (یکشنبه) می‌آیند. کادر فنی هم فردا قراردادش را ثبت می‌کند. فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد که استقلال نتواند در لیگ شرکت کند. این مشکلات حل شدنی است. امیدوارم طوری شود که باشگاه‌ها بتوانند با بازیکنان و مربیان گذشته‌شان تسویه حساب کنند. هر چه شسته، رفته‌تر باشد لیگ ما بیشتر به سوی آرامش می‌رود.

زرینچه درباره شرایط آبی ها برای شروع لیگ بیان کرد:  بیشترین چیزی که به ما می‌توانست کمک کند، عقب افتادن لیگ بود. چون هم توانستیم تمرینات زیادی انجام دهیم و هم بازی‌های دوستانه انجام دهیم. این موضوع کمک کرد که بازیکنان جدید به هماهنگی برسند. خدا را شکر شرایط خوب است.

وی درباره انتقال تمرینات به مجموعه انقلاب گفت: ما هم مجموعه انقلاب را در اختیار داریم و هم زمین باشگاه نفت. جا دارد از تمام کارکنان باشگاه نفت تشکر کنیم. ما سعی می‌کنیم جوری تمرین کنیم که نه زمین انقلاب را از دست بدهیم و نه زمین نفت را. امیدوارم شرایط تمرین را طوری هماهنگ می‌کنیم که برای کل سال این دو زمین را در اختیار داشته باشیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره عدم حضور اصحاب رسانه در تمرین این تیم بیان کرد: این دغدغه ماست. متاسفانه قرادادی که بسته شده بدون حضور تماشگران و خبرنگاران است. ما می‌دانیم بدون حضور این دو قشر فوتبال معنی و مفهومی ندارد. تماشاگران را هم فعلا با مسئولیت خودمان و انتظامات مجموعه نفت به تمرین راه می‌دهیم. چون می‌بینیم که مراجعه کنندگان اکثرا از شهرستان‌های دیگر هستند. امیدوارم در این هفته با آقای فتحی یا مسئولان نفت صحبت کنیم تا به توافقی برسیم و خبرنگاران را هم یکی دو جلسه در تمرین داشته باشیم. شاید مواقعی استراماچونی بخواهد تمرین را پشت درهای بسته برگزار کند اما فکر می‌کنم دو جلسه در هفته مشکلی ایجاد نکند.

او درباره عملکرد استقلال در نقل و انتقالات بیان کرد: بازیکنان خیلی خوبی جذب کردیم. شرایط ما خوب است و راضی هستیم. بقیه‌اش دیگر مربوط به بازیکنان و هواداران است.تیم، تیم استقلال است و در هر شرایطی که باشد باید برای قهرمانی تلاش کند. ما قول قهرمانی نمی‌دهیم ولی تا روز آخر می‌جنگیم تا قهرمانی را به دست بیاوریم و استقلال این شرایط را با این بازیکنان و کادرفنی دارد.

وی درباره مشکلات مالی خاطر نشان کرد: من می‌بینیم که فتحی و همکارانش تلاش می‌کنند تا این مشکلات را برطرف کنند تا استقلال بدون مسائل حاشیه‌ای وارد مسابقات شود.

زرینچه درباره آخرین وضعیت ناصری دروازه بان این تیم بیان کرد: او تمریناتش خوب بوده است و مورد تایید کادر فنی است. فردا قرار است به ایفمارک برود و شرایطش مشخص شود تا بعدش با او قراردادش بسته شود.

او در پایان اعلام کرد با مشخص شدن وضعیت ناصری و یک هافبک خارجی نقل و انتقالات استقلال به پایان می رسد.

 

بیشتر بخوانید:

هواداران استقلال پیگیر آخرین وضعیت دیاباته/افعی به ماشین سازی میرسد؟!

 

تگ ها


باشگاه استقلال سرپرست استقلال جواد زرینچه تمرین پشت درهای بسته ثبت قرارداد بازیکنان استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال