زرینچه: نباید انتظار کاذب از تیم شفر داشت

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال جوانانی با انگیزهای درتیم دارد که در گرمای هوای جم بسیار دیر خسته خواهند شد و این یک نکته مثبت برای تیم است ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال جوانانی با انگیزه‌ای درتیم دارد که در گرمای هوای جم بسیار دیر خسته خواهند شد و این یک نکته مثبت برای تیم است.
جواد زرینچه  در خصوص بازی استقلال برابر پارس جنوبی جم در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: اطمینان دارم بازی بسیار خوبی را از هر دو تیم شاهد خواهیم بود. تیم استقلال جوانانی با انگیزه‌ای دارد که در گرمای هوای جم بسیار دیر خسته خواهند شد و این یک نکته مثبت برای تیم است.

وی افزود: حتما شرایط آب و هوایی توسط کادر فنی تیم سنجیده خواهد شد و با توجه به این شرایط استقلال بازی خواهد کرد. من اطمینان دارم که استقلال برنده بازی خواهد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص انتظاراتی که از این تیم وجود دارد هم تصریح کرد: نباید انتظار کاذب از تیم داشت و باید آرام آرام و با شیب ملایم تیم به سمت بالا حرکت کند. استقلال مقابل تراکتورسازی خوب بازی کرد و بازی را در دست داشت اما نباید فریب آن بازی را خورد. به هر حال آن بازی به پایان رسیده و فقط باید به فکر ۳ امتیاز بازی مقابل پارس جنوبی بود و در این بازی حساس بسیار حساب شده حرکت کرد.

زرینچه در خصوص شرایط استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: شک نکنید استقلال بازی مقابل السد را خواهد برد. شرایط بازی با این حریف قطری مساعد است و در رفت و برگشت می‌توان این تیم را شکست داد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال