زرینچه: کمیته انضباطی تبعیض قائل نشود

سرپرست تیم استقلال نسبت به احضار وریا غفوری در کمیته انضباطی واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، جواد زرینچه سرپرست تیم استقلال معتقد است وقتی وریا غفوری به کمیته انضباطی احضار شده باید سیدجلال حسینی هم به عنوان کاپیتان پرسپولیس دعوت می‌شد و تبعیض کمیته انضباطی در این بین خوب نیست و شائبه ایجاد می‌کند.با زرینچه در خصوص دیدار هفته آینده مقابل فولاد خوزستان و همچنین حضور وریا در کمیته انضباطی به صحبت پرداختیم.

 شرایط استقلال را بعد از باخت مقابل ماشین‌سازی چطور ارزیابی می‌کنید؟

از روز گذشته تمریناتمان را برای بازی مقابل فولاد خوزستان آغاز کردیم. این اولین بازی خانگی‌مان است و امیدواریم هوادارانمان در ورزشگاه آزادی استقبال خیلی خوبی از ما داشته باشند.

چه شناخت از تیم فولاد دارید؟

فولاد تیم خوبی است و فیلم اولین بازی آنها را در لیگ تماشا کردیم و امیدوارم بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم تا همچنان به عنوان یک تیم مدعی خودمان را از ابتدا نشان دهیم.

 کارت بازی چهار تا از بازیکنانتان نیز صادر نشده است نگران این موضوع نیستید؟

سیاوش یزدانی، محمد بلبلی و میلاد باقری و میلیچ چهاربازیکنی بودند که کارت آنها را برای هفته اول دریافت نکردیم. پیگیراین موضوع هستیم تا مجوز بازی آنها را بگیریم. 

 وریا غفوری هم به دلیل اعتراض به توپهای بازیهای لیگ برتر به کمیته انضباطی احضار شده است؟

ما از 10 روز قبل منتقد این توپها بودیم و خیلی هم محترمانه انتقادات فنی خودمان را مطرح کردیم. با کسی هم دعوا نداریم اما نمی‌گذاریم حق استقلال پایمال شود. سعید فتاحی هم به ما گفت بعد از پایان هفته اول به سازمان لیگ نامه بزنید و که ما هم این کار را انجام دادیم. فکر می‌کنم وقتی وریا آن حرفها را زد سیدجلال حسینی هم به عنوان کاپیتان پرسپولیس این کار را انجام داده بود ولی فقط بازیکن ما احضار شد. یا نباید هیچ‌کس احضار می‌شد یا باید همه معترضان دعوت می‌شدند. حسینی رفیق ماست اما قانون باید برای همه یکسان باشد. اگر وریا احضار شده پرسپولیسی‌ها هم باید فرا خوانده می‌شدند. واقعا شرایط توپها خوب نیست. درست است که از این توپها در کشورهای خارجی استفاده می‌کنند اما توپهایی که در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند درجه 3 هستند و احتمال مصدومیت بازیکنان را بیشتر می‌کند.

از تیم شما وریا در مراسم برترین‌های لیگ برتر حضور داشت اما نتوانست به عنوان برترین مدافع لیگ هجدهم انتخاب شود؟

به نظر من وقتی بهترین دفاع را انتخاب می‌کنند باید خیلی فنی‌تر این اتفاق صورت بگیرد. مثلا بگویند یک بازیکن از 90 تکل، 80 تکل موفق داشته یا از 100 پاس، 90 تای آن سالم بوده، نه اینکه وقتی تیمی قهرمان می‌شود عناوین را برای آن تیم ردیف کنند. امیدوارم از سال آینده فنی‌تر به این انتخابها رسیدگی کنند.

 

بیشتر بخوانید:

مدیریت بحران قطعه گمشده پازل استقلال

استراماچونی یا مصالحه کند یا تاوان پس بدهد!

 

تگ ها


باشگاه استقلال سرپرست استقلال احکام کمیته انضباطی جواد زرینچه وریا غفوری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال