زرینچه: یادم نمی‌آید به پاداش اعتراض کرده باشم

مدافع سابق تیم ملی می گوید در حال حاضر صعود به جام جهانی از هرچیزی مهم تر &#۱۶۰;است و عزیزی خادم باید به حواشی پایان بدهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،‌ جواد زرینچه، درباره مشکلات و حواشی تیم ملی ایران در آستانه دیدار با سوریه بیان کرد: من فکر می کنم دامن زدن به این حواشی و مشکلات دردی از تیم ملی دوا نمی کند. الان تیم ما نیاز به آرامش دارد و مدیریت تیم و شخص آقای عزیزی خادم  رییس فدراسیون باید این مشکلات را مرتفع سازند تا انشاالله یک برد خوب به دست بیاوریم و راه صعودمان هموارتر شود.


او درباره اعتراض بازیکنان به مبلغ پاداش های پرداخت شده توسط فدراسیون تاکید کرد: انشاالله آقای عزیزی خادم ورود خواهند کرد تا حاشیه ای وجود نداشته باشد. تیم ملی نیاز به آرامش دارد و شک نکنید بازیکنان هم خوب می دانند که باید حواس شان به بازی آینده و برد در آن باشد.


مدافع سابق تیم ملی ایران که در جام جهانی ۹۸ هم حضور داشت، همچنین گفت: واقعیت این است که همواره بحث پاداش ها در تیم ملی وجود داشته است. اما الان شرایط بدتر شده است. به هر حال در هر حرفه ای و شغلی حرف اول و آخر را پول می زند. در همه جای دنیا هم اینگونه است. به هر حال فوتبالیست ها هم دنبال مبلغ پاداش و پول هستند و طبیعی است.


زرینچه در پاسخ به این پرسش که آیا در تیم ملی ۹۸ هم چنین موضوعی بر سر پاداش های بازیکنان ایجادشد گفت: من دقیق چنین چیزی را یادم نمی آید. به یاد نمی آورم کسی اعتراضی به پاداش کرده باشد. مهم هم نیست. در حال حاضر تنها چیزی که اهمیت دارد موفقیت تیم ملی است و اینکه با اقتدار به جام جهانی صعود کنیم.


پیشکسوت فوتبال ایران درباره فشارهایی که طی روزهای گذشته به دراگان اسکوچیچ وارد شده تاکید کرد: قطعا هیچ مربی ای دوست ندارد حرف و حدیثی پیرامون تیمش به وجود بیاید. این مربی نتایج خیلی خوبی با تیم ملی گرفته اما به خاطر یک کدورت با مهدی طارمی تحت فشار قرار گرفته است. هرچه هست او سرمربی و تصمیم گیرنده است و بازیکنان باید احترام ها و جایگاه ها را حفظ کنند. 


زرینچه همچنین گفت: بحث ما الان نه اسکوچیچ است نه فرد دیگری. موضوع ما فوتبال ملی است. موفقیت تیم ملی به همه چیز ارجحیت دارد و باید همه دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی به جام جهانی برود. انشاالله مشکلات هم کمتر شود و حاشیه ها پایان یابد تا یک صعود خوب داشته باشیم.


او درباره شرایط تیم ملی مقابل سوریه افزود: سوریه تیمی است که به قول معروف اتوبوسی دفاع می کند. ما بازیکنان خوب داریم و فکر می کنم با تاکتیک مناسب و فشار گذاشتن روی عمق دفاع سوریه می توانیم به برد برسیم. من بسیار خوشبین هستم و انشاالله یک برد دیگر را جشن بگیرد.

تگ ها


تیم ملی ایران جواد زرینچه فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ لیگ برتر خلیج فارس فوتبال