زلاتان ابراهیموویچ برای ناپولی رایگان بازی می‌کند؟

کارلو آنچلوتی سرمربی باشگاه ناپولی با تکذیب شایعات دخالت رئیس باشگاه در تصمیمات او، تاکید کرد که اورلیو دی لورینتس از معدود رئیس‌هایی‌ست که به کار او احترام می‌گذارد، کارلتو همچنین گفت که زلاتان باید برای ناپولی رایگان بازی کند....

زلاتان ابراهیموویچ برای ناپولی رایگان بازی می‌کند؟

به گزارش مدال؛ «کارلو آنچلوتی» سرمربی ایتالیایی که سابقه کار در باشگاه‌های بزرگی همچون میلان، چلسی، پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید و بایرن مونیخ را در کارنامه می‌بیند، تمامی شایعات مبنی بر دخالت رئیس باشگاه ناپولی در تصمیمات او را تکذیب و اعلام کرد که تجربه کارش در ناپولی بسیار لذتبخش است.

کارلتو در مصاحبه جدید خود صحبت‌های جالبی بر زبان آورده است: «دی لورینتس از معدود رئیس‌هایی‌ست که به کارم احترام می‌گذارد. او درباره اتفاقات از من اطلاعات می‌گیرد اما هرگز سعی نمی‌کند نظرش را به من تحمیل کند. او دوست دارد بشنود و از شرایط مطلع شود. او یک بیزینس‌من بزرگ است و می‌خواهد باشگاه شرایط اقتصادی مثبتی داشته باشد.»

آنچلوتی در ادامه درباره احتمال همکاری مجددش با «زلاتان ابراهیمووچ» نیز گفت: ««قطعاً دوست دارم ایبرا را جذب کنم اما او باید به ما تخفیف دهد؛ در واقع باید برای ما رایگان بازی کند.»

کارلو پس از کار در انگلیس، فرانسه، اسپانیا و آلمان به ایتالیا بازگشته و در خصوص فوتبال سرزمین چکمه می‌گوید: ««مشکل در اینجا خشونت و توهین‌ها است و به بخشی از فوتبال ما تبدیل شده. باید مدرن‌تر شویم زیرا در کشور‌های دیگر وضعیت اینچنین نیست. در ایتالیا برخی این اتفاقات را عادی می‌دانند اما در دیگر نقاط با اطمینان می‌گویم این اتفاقات به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی عادی نیست.»

بیشتر بخوانید:

زلاتان: منچستر به من نیاز داشته باشد برمی‌گردم

تگ ها


ناپولی کارلو آنچلوتی کارلتو سری آ فوتبال جهان رئیس باشگاه ناپولی اورلیو دی لورینتس زلاتان ابراهیموویچ ایبرا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Zlatan Ibrahimović لس‌آنجلس گلکسی ناپولی MLS سری آ فوتبال