زلاتان: از تمدید قرارداد پیولی خبر نداشتم

زلاتان ابراهیموویچ به خبر تمدید قرارداد آث میلان با استفانو پیولی سرمربی این تیم واکنش نشان داد و گفت از این موضوع بی‌خبر بوده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه باشگاه آث میلان اعلام کرد قرارداد استفانو پیولی سرمربی این تیم را تا سال ۲۰۲۲ تمدید می‌کند تا به مدتها شایعه درباره تعویض پیولی در انتهای فصل و منصوب شدن رالف رانگنیک به عنوان سرمربی جدید خاتمه داده شود زلاتان ابراهیموویچ ستاره بزرگ میلان به خبرنگاران گفت از این موضوع بی‌خبر بوده است. او در پاسخ سوالهای خبرنگاران گفت:" آدم اینجا هر روز چیزهای جدید می‌فهمد".

ابراهیموویچ که بعد از پیروزی ۲-۱ میلان مقابل ساسولو که با دبل او همراه بود با خبرنگاران صحبت می‌کرد به سوالات آنها پاسخ داد.

بازی مقابل ساسولو: ما در مقابل تیمی که خوب فوتبال بازی می‌کند توانستیم در یک مسابقه دشوار پیروز شویم. ما برای پیروزی به اینجا آمده بودیم. این روزها شرایط ما خوب است. فصل هنوز تمام نشده و ما برای رسیدن به هدف‌مان تلاش می‌کنیم. ما می‌خواهیم به رتبه پنجم جدول برسیم ولی راه پیدا کردن به مرحله انتخابی هم خوب است".

آینده زلاتان در میلان و تمدید قرارداد پیولی: از دوره حضور من در میلان سه بازی و ده روز باقی مانده. ولی کسی تا حالا چیزی به من نگفته و من انتظار ندارم اتفاق دیگری بیفتد. درباره پیولی من چیزی نمی‌دانستم. اینجا آدم هر روز چیزهای جدیدی می‌فهمد. من در حال تلاش هستم، حال تیم خوب است و همه راضی هستند. اگر از روزی که من آمده‌ام نتایج را بررسی کنید ما الان باید رتبه دوم جدول می‌بودیم".

بیشتر ببینید:

گل اول میلان به ساسولو توسط زلاتان ابراهیموویچ

گل دوم میلان به ساسولو (دبل زلاتان)

 

 

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ فوتبال جهان استفانو پیولی فوتبال