زلاتان امروز قراردادش با میلان را تمدید می‌کند؟

گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که زلاتان ابراهیموویچ امروز قرار است قرارداد خود با میلان را تمدید کند....

به گزارش "ورزش سه"، امروز قرار است مینو رایولا، ایجنت زلاتان ابراهیموویچ، با مدیران روسونری دیدار کند و گزارش شده است که زلاتان ممکن است تا ساعاتی دیگر قرارداد خود با این تیم را تمدید کند.

ستاره سوئدی میلان پیش از این با باشگاه بر سر تمدید قرارداد با شرایطی مشابه قرارداد فعلی خود، به توافق رسیده بود. به موجب این قرارداد ابراهیموویچ همچنان سالی هفت میلیون یورو درآمد خواهد داشت.

گاتزتا دلو اسپورت گزارش کرده است که مینو رایولا امروز قرار است با مدیران روسونری در میلان ملاقات کند. ایجنت معروف و قدرتمند ایتالیایی چند روزی است که در این کشور حضور دارد و گفته یم شود که در روزهای پیش مذاکراتی نیز با یوونتوس داشته است.

در حالی که هنوز مذاکرات با جی جی دوناروما و السیو رومانیولی برای قرارداد های جدید ادامه دارد، ایبرا احتمالا امروز حضورش در سن سیرو را تمدید خواهد کرد.

ستاره سابق منچستریونایتد و PSG در ژانویه سال ۲۰۲۰ از ال ای گلکسی به میلان بازگشت. او در این فصل در ۲۵ بازی در تمام رقابت ها ۱۷ گل برای میلان به ثمر رسانده است.

زلاتان همچنین پس از پنج سال خداحافظی از تیم ملی سوئد، امسال بار دیگر به این تیم دعوت شد و در بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در ماه گذشته، برای سوئد به میدان رفت.

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان