زلاتان: اگر میلان بخواهد، می‌مانم

زلاتان ابراهیموویچ، ستاره میلان، می گوید اگر پائولو مالدینی بخواهد، حاضر است برای یک فصل دیگر نیز در میلان بماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان ابراهیموویچ در روزهای گذشته به مدت پنج شب در فستیوال موسیقی سن‌رمو شرکت داشت و یکی از مجریان این برنامه بود. زلاتان در مصاحبه با RAI راجع به تجربیاتش و برنامه هایش برای آینده صحبت کرده است.

زلاتان گفت: "قبل از اینکه پا به صحنه بگذارم، نمی خواستم که سوالات را بدانم. می خواستم که عکس العمل هایم طبیعی باشد. این توضیح زلاتان است. واقعیت همین است."

ستاره ۳۹ ساله میلان با وجود مصدومیت خود را به هم‌تیمی هایش در بازی برابر ورونا رساند، جایی که روسونری توانست ۲-۰ هلاس ورونا را شکست دهد.

زلاتان افزود: "من زلاتان هستم، احساس مسئولیت می کنم و حس یک رهبر را دارم. این تیم تنها تیمی است که مرا به هیجان آورده است. می خواهم که راهنما باشم.

وقتی من چیزی می گویم بقیه اینجوری هستند که "باشه انجامش می دهیم". امروز می خواستم در ورونا باشم، این حس درونی من بود. وقتی یک روز از آنها دورم مثل این است که از پسرهایم دور باشم."

زلاتان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد در میلان می ماند، گفت: "نمی دانم، باید ببینیم. اگر پائولو بخواهد، من حاضرم.

هنوز خیلی از این فصل باقی مانده و بازی های زیادی را پیش رو داریم. ما همیشه برای پیروزی بازی می کنیم، حتی اگر رقبایمان فقط هفته ای یک بار به میدان بروند.

من با فوتبالیست های فوق العاده زیادی بازی کرده ام. وقتی با آژاکس قرارداد امضا کردم، فشار روی من بود. آنها از من انتظار داشتند همان کاری را بکنم که فان باسن کرد، اما من در سطح او نبودم. او مهاجم کاملی بود که تاریخ ساز شد. بکی از بهترین فوتبالیست های تمام دوران ها."

بیشتر بخوانید:

زلاتان: شکست بخشی از موفقیت است

زنده با زلاتان، پشت موتورسیکلت! (عکس)

 

 

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان فوتبال جهان آث میلان سری آ فوتبال