زلاتان باز هم جهان را بهم ریخت؛ ادعای بزرگ در خصوص ایبرا

مسئولان باشگاه بوکاجونیورز از تمایل زلاتان ابراهیموویچ ستاره بزرگ و خبرساز سوئدی برای بازی در این تیم خبر دادند، ادعایی که هنوز از سوی ایبرا واکنشی را در پی نداشته است....

مسئولان باشگاه بوکاجونیورز از تمایل زلاتان ابراهیموویچ ستاره بزرگ و خبرساز سوئدی برای بازی در این تیم خبر دادند، ادعایی که هنوز از سوی ایبرا واکنشی را در پی نداشته است.

به گزارش مدال، «زلاتان ابراهیمووچ» همچنان یکی از داغ‌ترین سوژه‌های خبری جهان فوتبال به حساب می‌آید و هر خبری مربوط به این فوق‌ستاره سوئدی به تیتر یک خبرگزاری‌های ورزشی جهان تبدیل می‌شود.

در این بین مسئولان باشگاه بوکاجونیورز در ادعایی بسیار خبرساز و بزرگ از تمایل ایبرا برای حضور در این تیم خبر دادند و «خورخه آنرو» مدیر باشگاه بوکاجونیورز در مصاحبه با «موندو بوکا رادیو» مدعی شد که باشگاه تحت مدیریتش با توجه به علاقه ستاره سوئدی، قصد جذب زلاتان را دارد.

آنرو در این مصاحبه گفت: «این واقعیت است که زلاتان می‌خواهد برای بوکا بازی کند و ما هم شرایط مناسب برای جذب او را داریم. از لحاظ مالی توانایی جذب ایبرا را داریم و از این مسئله استقبال می‌کنیم.»

زلاتان ابراهیموویچ از سال 2018 در ال‌‌ای گلکسی توپ می‌زند و تاکنون در لیگ آمریکا در مجموع برای تیمش بیش از 50 گل به ثمر رسانده است.

بیشتر بخوانید:

رکورددار گل‌های پشت محوطه در فوتبال اروپا کیست؟

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ ابراهیموویچ بوکاجونیورز بوکاجونیورز ال ای گلکسی گللسی MLS اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال