زلاتان، بهترین کاپیتانی است که من داشته ام

خاویر پاستوره، ستاره سابق پاری‌سن‌ژرمن تمجید ویژه از دو بازیکن فعلی و سابق این تیم یعنی نیمار و زلاتان ابراهیموویچ انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد که انتقال تاریخی نیمار به پاری سن ژرمن با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو می تواند یک منشا تغییر برای فوق ستاره برزیلی و البته تیم فرانسوی باشد. با این حال نیمار هیچ گاه نتوانسته موفقیت های قبلی در نوکمپ را برای PSG نیز تکرار کند.

با وجود انتقاد هایی که از عملکرد نیمار در پاریسن ژرمن می شود اما هم تیمی سابق او یعنی خاویر پاستوره معتقد است که این بازیکن می‌تواند قابلیت های فوق العاده خود را در تیم فرانسوی به نمایش بگذارد. او در این باره گفت: " او می تواند بهتر از این‌ها عمل کند. من می‌دانم که او خودش را شماره یک می‌داند و توانایی انجام هر کاری را دارد.

نیمار اگر احساس خوبی داشته باشد، می تواند به تنهایی تیم را در مسابقات به پیروزی برساند. نیمار این ذهنیت و ویژگی‌ها را دارد که بتواند عملکردی در سطح رونالدو و مسی داشته باشد اما فکر می‌کنم که وی برای این اتفاق باید در جای درست قرار بگیرد."

پاستوره درباره زلاتان ابراهیموویچ نیز گفت: " او بسیار قدرتمند است؛ یک مهاجم فوق العاده کامل. من ارتباط بسیار خوبی با او در زمین داشتم و می‌توانم بگویم که زلاتان بهترین کاپیتانی است که من تا به حال داشته ام. او برای هم تیمی هایش تا پای جان می جنگد. فراتر از تکبر ها و غروری که جلوی دوربین نشان می دهد."

تگ ها


نیمار خاویر پاستوره زلاتان ابراهیموویچ پاری سن ژرمن آث میلان