زلاتان به دنبال طلسم‌شکنی در خانه یووه

زلاتان ابراهیموویچ هرگز برابر یوونتوس در استادیوم آلیانز نه گل زده و نه به پیروزی رسیده! طلسمی که ستاره سوئدی به دنبال شکستن به آن است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلان با حضور زلاتان ابراهیموویچ امید دارد که بار دیگر با کسب پیروزی های پیاپی به روند موفقیت آمیز خود بازگردد و ستاره سوئدی نیز امیدوار است که در دیدار روز شنبه برابر یوونتوس ر ورزشگاه الیانز بتواند طلسم خود در این ورزشگاه را نیز بشکند.

ستاره ۳۹ ساله در دو شکست پیاپی میلان برابر ساسولو و لاتزیو غایب بود اما در پیروزی ۲-۰ روسونری برابر بنوونتو از ابتدا در ترکیب این تیم حضور داشت.

زلاتان که در دیدار رفت میلان و یووه غایب بود، در بازی مهم روز یکشنبه دو غول ایتالیایی در اختیار استفانو پیولی خواهد بود.

یوونتوس و میلان با ۶۹ امتیاز در رده های سوم و چهارم جدول رده بندی سری آ قرار دارند و شکست در این بازی می تواند هر کدام از آنها را از جمع تاپ فور لیگ ایتالیا بیرون بیندازد، مخصوصا که ناپولی با تنها دو امتیاز کمتر در رده پنجم جدول، در انتظار لغزش یکی از این دو تیم است.

زلاتان اما آماری عجیب در آلیانز دارد؛ ایبرا هرگز در این ورزشگاه نه موفق به گلزنی شده و نه هرگز در هیچ مسابقه ای طعم پیروزی را چشیده است. این بار اما روسونری محکوم است که برای زنده ماندن امیدهایشان بای حضور در فصل بعد چمپیونزلیگ، نتیجه ای مثبت در آلیانز کسب کند.

ابراهیموویچ برابر بنوونتو در بهترین فرم خود نبود اما روسونری توانست بار دیگر نشان دهد که با حضور زلاتان در زمین، تبدیل به تیمی به کل متفاوت می شود.

زلاتان این فصل در ۱۸ بازی در سری آ موفق به زدن ۱۵ گل شده است اما با مصدومیت های پیاپی و خستگی و فرسودگی شدید ناشی از تقویم فشرده فصل ۲۱-۲۰۲۰ نیز دست به گریبان بوده است.

بیشتر بخوانید:

نفس راحت پیولی؛ بازگشت زلاتان به لیست میلان

اعتراف رایولا؛ زلاتان باید به رئال می رفت نه بارسا

 

 

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان فوتبال جهان یوونتوس آث میلان سری آ فوتبال