زلاتان به دنبال پانصدمین گل باشگاهی

میلان امروز در سن سیرو میزبان کروتونه است و زلاتان ابراهیموویچ می تواند در این بازی پانصدمین گل باشگاهی خود را به ثمر برساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ستاره سوئدی میلان امروز از ابتدا در ترکیب این تیم در بازی برابر کروتونه حضور دارد و به دنبال زدن پانصدمین گل باشگاهی خود است.

استفانو پیولی، سرمربی میلان، در این باره گفت: "ایبرا در بازی با بولونیا هم بسیار مصمم بود. من از نمایش او در زمین خیلی راضی بودم. ما ۱۰ موقعیت گل به وجود آوردیم و این در سری آ اصلا آسان نیست."

زلاتان ۳۹ ساله در طول دوران بازی خود در مالمو بین سال های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۱ ۱۸ گل برای این تیم به ثمر رساند. سپس در آزاکس زلاتان موفق شد ۴۸ گل نیز برای تیم هلندی به تور دروازه حریفان بدوزد.

در سال ۲۰۰۴ ایبرا برای نخستین بار به ایتالیا رفت و در دو فصلی که برای یوونتوس بازی کرد ۲۶ گل نیز برای این تیم به ثمر رساند.

زلاتان در سال ۲۰۰۹ به اینتر پیوست و آنجا توانست ۶۶ گل دیگر به کارنامه خود اضافه کند. ایبرو سپس در بارسلونا ۲۲ گل، پاری سن ژرمن ۱۵۶ گل، منچستریونایتد ۲۹ گل، ال ای گلکسی ۵۳ گل و در میلان نیز ۸۱ گل دیگر به ثمر رساند.

گل بعدی زلاتان ابراهیموویچ پانصدمین گل باشگاهی این بازیکن تمام نشدنی خواهد بود. ابراهیموویچ پانصدمین گل دوران فوتبال خود را در سال ۲۰۱۸ برای تیم ال ای گلکسی به ثمر رساند. این بازیکن ۳۹ ساله این فصل در ۱۰ بازی در سری آ، تاکنون ۱۲ گل به ثمر رسانده است.

بیشتر بخوانید:

پیولی:صدرنشینی اینتر؟ به جدول اهمیت نمی دهیم

دفاعیه زلاتان درباره درگیری با لوکاکو

 

 

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ فوتبال جهان آث میلان سری آ فوتبال