زلاتان به میلان برمی‌گردد؟

مدیر برنامههای زلاتان ایبراهیموویچ درباره احتمال بازگشت این بازیکن به میلان سخن به میان آورد ......

مدیر برنامه‌های زلاتان ایبراهیموویچ درباره احتمال بازگشت این بازیکن به میلان سخن به میان آورد.

به گزارش مدال، زلاتان ابراهیموویچ بعد از جدایی از منچستر یونایتد راهی لیگ آمریکا شد و پیرهن لس آنجلس گلکسی را بر تن کرد.

در روزهای اخیر خبرهایی درباره بازگشت این مهاجم سوئدی به میلان به گوش رسیده است و همین باعث شد تا مدیر برنامه‌های این بازیکن سرشناس واکنش نشان دهد.

مینو رایولا، مدیر برنامه‌های زلاتان ایبراهیموویچ گفت: زلاتان به میلان برمی‌گردد؟ تا الان که من با شما صحبت می‌کنم هیچ مذاکره‌ای صورت نگرفته است اما آماده مذاکره هستیم. زلاتان هیچ شرطی برای بازگشت به فوتبال اروپا تعیین نکرده است. باید دید که آیا باشگاه میلان پیشنهاد می‌دهد یا نه. لئوناردو، مدیر ورزشی میلان با زلاتان رابطه بسیار خوبی دارد. زلاتان روزهای خوبی را در میلان سپری کرد و این تیم همیشه در قلب او جای خواهد داشت.

رایولا، درباره پل پوگبا هافبک منچستر یونایتد هم گفت: دوست ندارم در شرایط کنونی درباره پوگبا صحبت کنم. همه می‌دانند که او روزهای خاصی را پشت سر می‌گذارد. با این حال باشگاه منچستر تاکید کرده که قصد فروش این بازیکن را ندارد.

او  در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره وراتی اظهار کرد: او هم لحظات خوب و هم لحظات بدی در پاری سن ژرمن دارد و همه آن چه از  او می‌خواهم این است که آرامشش را حفظ کند. در پاری سن ژرمن همه از وراتی راضی هستند و به زودی درباره تمدید قرارداد او صحبت خواهیم کرد.

مدیر برنامه های زلاتان ایبراهیموویچ در پایان به بالوتلی اشاره کرد و گفت: بالوتلی در فصل جاری شرایط خوبی در نیس نداشته است. باید او به روزهای خوبش برگردد. هنوز تا ژانویه فرصت زیادی است.

تگ ها


سری آ فوتبال