زلاتان: حاضر بودم مجانی برای میهایلوویچ بازی کنم

ستاره سوئی میلان فاش ساخت که پیش از میلان نزدیک بود راهی بولونیا شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی میلان زمستان گذشته به این باشگاه برگشت. او از تیم های مختلفی پیشنهاد داشت ولی در نهایت به میلان پیوست. او سال ۲۰۱۲ از این باشگاه جدا شده بود و اکنون در ۳۹ سالگی توانسته نقش ناجی روسونری را بازی کند و این تیم را به مدعی فتح سری آ تبدیل کرده است.

زلاتان در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت فاش ساخت که ابتدا قرار بود به بولونیا برود و برای سینیشا میهایلوویچ بازی کند:«  سینیشا یک انسان بزرگ است و خوش شانسم که با او آشنا شده ام. در اینتر از همان روز اول او مرا تحت تاثیر قرار داد و هنوز هم دوستان خوب هستیم. همیشه گفته ام که او از من شجاع تر است. اگر قرار باشد به جنگ برویم، سینیشا جلوتر از من خواهد بود.«

زلاتان ادامه داد:« قبل از اینکه به میلان برگردم، از بولونیا پیشنهاد داشتم. سینیشا خواهان جذب من بود و به او گفتم که دیگر تحرک سابق را ندارم ولی او می گفت کافی است درون محوطه جریمه بمانی تا توپ به تو برسد. سینیشا هر کاری برای جذب من انجام داد و من هم به او گفته بودم، حاضرم مجانی برایت بازی کنم اما در نهایت نشد و به میلان پیوستم.»

لازم به ذکر است که سینیشا میهایلوویچ یک سال با سرطان خون جنگید و توانست این بیماری مهلک را شکست دهد. اخیرا او کتابی در این زمینه منتشر کرده است.

بیشتر ببینید:

گل دوم میلان به ناپولی (دبل زلاتان)

خلاصه بازی ناپولی 1 - میلان 3 (دبل زلاتان)

 

 

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان فوتبال جهان سینیشا میهایلوویچ سری آ فوتبال