زلاتان را مجبور کردم ویدیو‌های فان باستن را ببیند

فابیو کاپلو، سرمربی سابق یوونتوس مدعی شد که در دوران حضورش در یووه، زلاتان را مجبور می کرده ویدیوهای مارکو فان باستن، مهاجم افسانه ای هلندی را تماشا کند ......

 فابیو کاپلو، سرمربی سابق یوونتوس مدعی شد که در دوران حضورش در یووه، زلاتان را مجبور می کرده ویدیوهای مارکو فان باستن، مهاجم افسانه ای هلندی را تماشا کند.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، زلاتان و کاپلو دو سال در یوونتوس با یکدیگر همکاری داشتند و دو قهرمانی سری آ را در بین سال های 2004 تا 2006 به دست آوردند. ستاره سوئدی پس از آن به اینتر، بارسا، میلان، پاری سن ژرمن و یونایتد رفت و جام های زیادی در این تیم ها کسب کرد. حال کاپلو مدعی شد که زلاتان تلاش زیادی می کرد شبیه به فان باستن بازی کند.


او گفت:" ابراهیموویچ تکنیک فوق العاده ای داشت. وقتی من به یووه پیوستم، سریعا از باشگاه خواستم او را به خدمت بگیرد. می خواستم قبل تر از آن او را به رم ببرم ولی فرانچسکو توتی، کاسانو، باتیستوتا، مونتلا و دلوکیو را در اختیار داشتم. در همان اوایل حضورم در یوونتوس، متوجه شدم که او در شوتزنی ضعیف تر از تصور من است و روی ارسال ها نیز خیلی خوب نیست. زلاتان بیشتر دوست داشت پاس گل بدهد تا گل بزند. من می خواستم او را به یک مهاجم بی رحم در مقابل دروازه تبدیل کنم. او توانایی هایی از فان باستن را در خود داشت و من مجبورش کردم ویدیوهای فان باستن را تماشا کند تا ضربات آخر بهتری بزند. به او گفتم صحنه هایی که فان باستن در محوطه پا به توپ می شود و گل می زند را تماشا کند. او هم انسان فروتنی است و هر روز سخت تلاش کرد و حالا به خودش افتخار می کند."
زلاتان چهارصدمین گل دوران فوتبالش را اخیرا به ثمر رساند. او در 11 بازی برای یونایتد نیز 6 گل به ثمر رسانده است.

 

تگ ها


فوتبال