زلاتان: شکست بخشی از موفقیت است

زلاتان ابراهیموویچ در آخرین شب از فستیوال موسیقی سن‌رمو توضیح داده که چرا یکی از مجریان میزبان در فستیوال شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان که این روزها با مصدومیتی جزئی نیز دست به گریبان است، یکی از مجریان فستیوال موسیقی سن‌رمو شده بود. ستاره میلان با پذیرفتن مجری گری در این فستیوال این روزها سوژه بحث های زیادی شده و بسیاری می پرسند که چرا زلاتان در وسط فصل پذیرفته که یک هفته به این فعالیت بپردازد؟

زلاتان که در طول هفته در نقش پسر بد و گستاخ همیشگی خود فرو رفته بود به شوخی گفته است که این فستیوال موسیقی متعلق به او بوده و او کنترل اوضاع را در دست گرفته است. اما صحبت های او در آخرین شب از فستیوال موسیقی سن‌رمو با استقبال بسیاری مواجه شد.

زلاتان توضیح داد که چرا پذیرفته در این فستیوال مجری باشد و گفت که این تصمیم را به خاطر تجربه چالشی جدید و آدرنالین گرفته است. او همچنین در ادامه گفت که معتقد است شکست مخالف موفقیت نیست، شکست بخشی از موفقیت است. اینکه هیچ کاری نکنی بزرگترین شکست است.

زلاتان در پیام خداحافظی خود گفت: "همه زلاتان را قبل از این فستیوال می شناختند، پس چرا زلاتان به اینجا آمد؟ به این خاطر که زلاتان چالش و آدرنالین را دوست دارد. اگر شما خودتان را به چالش نکشید، نمی توانید پیروز شوید. من در دوران فوتبال خود ۹۴۵ بازی انجام داده ام و در بسیاری از آنها پیروز شده ام، اما نه در همه. من ۱۱ عنوان قهرمانی برده ام اما چند تایی را هم باخته ام. من جام  های زیادی برده ام اما چندین جام را نیز از دست داده ام.

من زلاتان هستم، حتی اگر در تمام بازی ها پیروز نشوم. وقتی که پیروز می شوم یا شکست می خورم، زلاتان هستم. من گل های زیادی زده ام اما تعدادی گل را نیز از دست داده ام. تعداد خیلی کمی الیته.

شکست نقطه مقابل موفقیت نیست، بخشی از موفقیت است. اینکه هیچ کاری نکنی بزرگترین شکست است. اگر زلاتان می تواند مرتکب اشتباه شود، شما هم می توانید. نکته مهم این است که هر روز بتوانید تغییری ایجاد کنید: تلاش، فداکاری، پشتکار، تمرکز.

من دراین فستیوال هستم تا به همه شما بگویم، شما هم با روش های کوچک خود می توانید زلاتان باشید. ممنون از ایتالیا... خانه دوم من."

بیشتر بخوانید:

زنده با زلاتان، پشت موتورسیکلت! (عکس)

ماجرای عجیب دوستی سینیشا میهایلوویچ و زلاتان

 

 

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان فوتبال جهان آث میلان سری آ فوتبال