زلاتان: من شایسته حضور در تیم ملی سوئد هستم

زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی میلان، می گوید که او نه به خاطر نامش بلکه به این دلیل که شایستگی‌اش را داشته دوباره به تیم ملی سوئد دعوت شده است....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره کهنه کار روسونری اکنون ۳۹ ساله است و از سال ۲۰۱۶ به بعد برای تیم ملی سوئد به میدان نرفته است. این هفته اما او توسط یان اندرسون، سرمربی تیم ملی سوئد، برای شرکت در مسابقات انتخابی جام جهانی، دوباره به تیم ملی دعوت شد.

سرمربی سوئد همچنین تایید کرده است که می خواهد از زلاتان در بازی های یورو در این تابستان نیز استفاده کند.

زلاتان در مصاحبه با یوتیوب رسمی فدراسیون فوتبال سوئد گفت: "من نمی خواهم که به خاطر کارهایی که قبلا کرده ام من را برای تیم ملی در نظر بگیرند یا به تیم ملی فرا بخوانند، می خواهم به خاطر چیزهای که الان م یتوانم به تیم بدهم، دعوتم کنند.

من نمی توانم همان بازیکنی باشم که پنج، ده یا بیست سال پیش بودم. من الان وضع جسمی کاملا متفاوتی دارم و کاملا متفاوت از قبل بازی می کنم.

اما من خودم را در سطح بسیار بالایی نگه داشته ام. لازم نیست نگران باشید. من به خاطر اینکه نامم زلاتان است و ابراهیموویچ هستم به تیم ملی دعوت نشده ام.

این دعوت به خاطر چیزی بوده که من به تیم اضافه می کنم و دستاوردهایی که دارم. فکر می کنم که من شایسته بازی در تیم ملی هستم."

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان