زلاتان: من مثل بنجامین باتن هستم، همیشه جوان!

زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی آث میلان بعد از زدن ۲ گل به سامپدوریا در بازی دیشب دو تیم از عملکردش ابراز خوشحالی کرده از خود به عنوان «بنجامین باتن» یاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان ابراهیموویچ ستاره ۳۸ساله آث میلان در جریان پیروزی ۴-۱ میلان مقابل سامپدوریا دو گل از گلهای تیمش را وارد دروازه حریف کرد. زلاتان بعد از تاریخسازی در این بازی از عملکرد خود ابراز خوشحالی کرده و خودش را با شخصیت سینمایی بنجامین باتن مقایسه کرد. شخصیتی که هر چه از سنش می گذشت جوانتر می شد!

ابراهیموویچ در ماه ژانویه به میلان پیوست و از آن زمان تا امروز در روند صعود روسونری در جدول سری آ نقشی مهم داشته. ایبرا در بازی دیشب دو گل زد تا تعداد گلهایش در سال ۲۰۲۰ را به ۱۰ گل برساند. درحالیکه میلان با این پیروزی تعداد بازی های بدون شکست خود را به ۱۲ بازی پیاپی رساند زلاتان علاوه بر این دو گل یک پاس گل هم به هم تیمی هایش داد.

ایبرا به این ترتیب به اولین بازیکنی تبدیل شد که برای هر دو تیم رقیب شهر میلان، آث میلان و اینترمیلان، موفق به زدن ۵۰ گل شده است.

زلاتان اولین بازیکنی که هم برای اینتر و هم برای میلان در سری آ ۵۰ گل زده است

زلاتان پس از بازی دیشب در گفتگو با تلویزیون میلان گفت: " من مثل بنجامین باتن هستم! من همیشه جوان بوده‌ام و هیچوقت پیر نبوده‌ام".

ابراهیموویچ در ادامه درباره سرمربی میلان استفانو پیولی که شایعات زیادی درباره تعویضش وجود داشت گفت: " من فقط می توانم از چیزهای مثبت صحبت کنم. برای او خوشحالم چون کارش را عالی انجام داده. او بدون اینکه از آینده اش اطمینان داشته باشد تحت فشار کار کرده. کار پیولی عالی بوده و تمدید قرارداد حقش بوده. وقتی کسی تلاش کند حتماً جوابش را خواهد گرفت".

بیشتر بخوانید:
ساری: مقابل رم با زیر ۲۳ ساله‌ها بازی می‌کنیم
نگرانی سرمربی میلان از برنامه فصل بعد 

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ فوتبال جهان Zlatan Ibrahimović سمپدوریا آث میلان سمپدوریا-آث میلان سری آ فوتبال